[HM2] problem z HUD-em w HM2

• narsisus
      narsisus
      Brąz
      na forum od: 21.01.2011 Posty: 41
      Witam

Mam problemy z HUD-em w wersji testowej HM 2. Pomimo ustawienia preferowanego miejsca zarówno w HM jak i w pokerroomie, statystyki poszczególnych graczy pojawiają mi się w losowych miejscach. Co więcej, czasem pojawiają się statystyki Hero, a innym razem nie. Czym to może być spowodowane?
  • 12 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Cześć,

przeniosłem Twój wątek do naszego działu technicznego, gdzie gromadzimy wszelkie pytania dotyczące programów trackujących.

Pozdrawiam
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej narsisus,

pierwsze pytanie: czy soft masz ustawiony w języku angielskim?
      drugie: czy soft do gry zapisuje ręce w języku angielskim?
      Na pewno odpal program trackujący, jak i poker-room jako administrator. Daj znać czy zabiegi coś dały. Jeśli nie, będziemy dzialać dalej.

Pozdrawiam.
    • narsisus
      narsisus
      Brąz
      na forum od: 21.01.2011 Posty: 41
      Soft miałem ustawiony w języku polskim. Przeinstalowałem oprogramowanie znowu na język polski( podczas instalacji nie pytano mnie o wybór języka albo coś przeoczyłem), ale teraz HUD działa w miarę poprawnie. Czasem jeszcze zdarzają się błędy w usytuowaniu statystyk, ale na większości stołów pokazuje dobrze.

Co do zapisywania rąk w języku angielskim- nie wiem. Na pokerstars, bo tam gram, nie znalazłem opcji wybierania języka w którym zapisuje się ręcę.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Hejka,

W lobby: Opcje -> Instant Hand History (Historia rąk)

Powinno być tak:

Język jest u mnie angielski jak widać.

Pozdrawiam.
    • meteoryt
      meteoryt
      Brąz
      na forum od: 15.05.2009 Posty: 43
      Mam ten sam problem tylko na William Hill. Klient iPoker po Angielsku otwarty jako administrator tak samo HM2 jako administrator. HUD wyświetlany jest w losowych miejscach i z czasem nawet się przemieszcza bardziej do środka stołu.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Hej meteoryt,

czy w opcjach masz włączone:

I czy w HM2 w Hand Importing masz dobrze ustawiony folder zapisu rozdań z William Hill?

Pozdr.
    • meteoryt
      meteoryt
      Brąz
      Hej :)

Tak mam włączone od jakiegoś czasu już :)
    • kattskill
      kattskill
      Brąz
      na forum od: 07.10.2007 Posty: 548
      Na jakich stołach grasz? Tylko jednego rodzaju 10 os, 6 os? Pytam, bo mam ten sam problem na WH. Prawidłowo mi się wszystko wyświetla tylko na stołach 6 os. Na pozostałych jest "prawie" ok, ponieważ moje miejsce preferowane jest inne niż mam ustawione. Statystyki wyświetlają się prawidłowo.
    • meteoryt
      meteoryt
      Brąz
      Aktualnie gram Sit'n'go we freerollach. A zainstalowałem triall żeby się już pouczyć obsługi i statystyk, więc stoły mam 10 osobowe
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      I kolejne pytanie ode mnie:
      zwykłe stoły czy Speed Poker?

Można ustawić stałą pozycję siadania do stołu w opcjach William Hilla. Będzie się nazywać 'Auto center' albo 'Auto wyśrodkowanie' czy coś w tym guście.

Pozdrawiam.

EDIT: Ok, już wiem : )
      Na tą chwilę nie wiem jak temu zaradzić. Jak znajdę rozwiązanie, natychmiastowo dam znać.
    • meteoryt
      meteoryt
      Brąz
      Można powiedzieć że częściowo rozwiązałem problem. Automatycznie nadal się nie ustawia w dobrym miejscu ale jak kliknę "Seat me here" na miejscu w którym sa moje statystyki to po usadzeniu mnie tam reszta również już jest we właściwym miejscu
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      Hej hej,

a w opcjach HM2 masz ustawione gdzie siedzisz?
      Możesz wybrać HUD Settings -> Seating preferences-> [wybrać z listy IPoker] i ustawić gdzie domyślnie siadasz jeśli jeszcze nie masz tego.

Pozdr.