[HM2] brak HUD-a, nie importuje rąk ..

• Vedevip
      Vedevip
      Brąz
      na forum od: 07.02.2013 Posty: 99
      :facepalm: Nie mam pojęcia jak ogarnąć ten trial HM2. Nie dość że zamula kompa jak cholera, to jeszcze nie wyświetla HUD-a i nie moze zaimportować rąk live. A te które już miałem też sam nie wiem czy mi zaimportowało ... W dodatku wyświetla mi się taki błąd: Hold'em Manager has encountered a problem and needs to close. We are sorry fo the inconvenience. Po wybraniu którejs z opcji od razu zamyka mi hm2.. Zresztą oto screen :
      http://imageshack.us/photo/my-images/268/pwy.bmp/

Oprogramowanie pokerstars mam w ang i reinstalowalem jux hm2 3 razy,nie pomoglo
  • 3 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Odpalasz holdema i poker room jako administrator?
      Dobrze wybrales folder do importowania rak?
    • Vedevip
      Vedevip
      Brąz
      na forum od: 07.02.2013 Posty: 99
      Tak i tak.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej Vedevip,

zgaduję, że zapisywanie rąk w sofcie poker roomu masz dobrze ustawione. Być może reinstalka z pomocą programu Revo Uninstaller albo Total Uninstall pomoże.
      Czy zaimportowało wcześniejsze ręce możesz się dowiedzieć wybierając swój nick w zakładce 'Active Player' tuz pod Reports/Active Session.

Mam trochę za mało informacji, żeby znaleźć rozwiązanie Twojego problemu. Na tą chwilę niestety mogę doradzić tylko to co w pierwszym akapicie. Ewentualnie jak masz jakieś info, które mogłoby pomóc w diagnozie, to pisz :) .

Pozdrawiam.