[HM2] Ponowna instalacja na nowym komputerze

• romam1
      romam1
      Brąz
      na forum od: 07.06.2010 Posty: 28
      "Wystarczy, że zalogujecie się na stronie holdemmanager.com, wejdziecie w My Account i klikniecie "Reset All Profiles" i możecie użyć swojego kodu na nowo "
      Problem w tym,że jak wejdę w swoje konto nigdzie nie mogę znaleźć przycisku Reset ???
  • 4 odpowiedzi
    • witia
      witia
      Brąz
      na forum od: 17.07.2010 Posty: 446
      tam gdzie masz kody tam jest reset
    • japierdziele
      japierdziele
      Brąz
      na forum od: 17.07.2010 Posty: 228
      Kliknij na naglowku License Keys, jak sie rozwinie bedziesz mial tabelkę z kluczami, ostatnia kolumna actions niebieski przycisk
    • romam1
      romam1
      Brąz
      na forum od: 07.06.2010 Posty: 28
      Problem chyba polega na tym,że nie mam już dostępu do starego maila,który podawałem przy zakładaniu kota i zakupie HM2.
      Mam tylko zapisany klucz i dlatego nie pamiętam jak się wtedy logowałem,a teraz mam jakies nowe konto na nowy adrs mailowy.
      Dlatego nie mam dostępu do resetu.
      Co mogę teraz zrobić?
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez romam1
      Problem chyba polega na tym,że nie mam już dostępu do starego maila,który podawałem przy zakładaniu kota i zakupie HM2.
      Mam tylko zapisany klucz i dlatego nie pamiętam jak się wtedy logowałem,a teraz mam jakies nowe konto na nowy adrs mailowy.
      Dlatego nie mam dostępu do resetu.
      Co mogę teraz zrobić?
      Witam,

pozostaje Ci kontakt z supportem HoldemManagera. Wyjaśnij im sytuację. Serial masz zapewne przypisany do poprzedniego adresu e-mail.

Pozdrawiam