Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

NL5 ZOOM do końca miesiąca

• AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      na forum od: 02.04.2009 Posty: 1 200
      Cześć,

Był challenge na blogu, będzie i tutaj. Tym razem coś krótkoterminowego, co w końcu musi się udać.

Na start 12 dni pracy. Plan przedstawia się następująco:

19.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + siłownia
      20.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + bieganie min. 10km
      21.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + siłownia
      22.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + mecz (zapewne 90 min)
      23.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + bieganie min. 10km
      24.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + siłownia
      25.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + bieganie min. 10km
      26.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + siłownia
      27.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + bieganie min. 10km
      28.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + siłownia
      29.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + mecz (zapewne 90 min)
      30.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + bieganie

Challenge ma na celu: profit, wyrobienie nawyku, poprawę formy.
      Jest krótki, gdyż potrzebuję dodatkowych bodźców motywacyjnych, by móc zbudować samodyscyplinę.

Relacja z frontu walki każdego dnia.

Dodatkowo: W cashiera mogę zajrzeć tylko jeden raz dziennie.

Pozdrawiam.
  • 24 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      W takim razie trzymam za słowo i będę regularnie wpadał domagając się relacji z frontu.
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      Napisane przez AdisJuve
      19.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + siłownia
      Zrobione!

Dość udany dzień, grało mi się dosyć dobrze, ale w kilku sytuacjach straciłem koncentrację, co kosztowało mnie kilka dolarów. Na siłowni - wracamy do formy.

Wynik - dzień I:
      + 72,26$

Pozdrawiam.
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 504
      72$ profitu na nl5, czy po prostu bankroll? :)

Mecz, oglądać czy grać? :) Grasz pełnoczasowe mecze?
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      Hej,

72$ profitu. Ładny Up wczoraj. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dzisiaj.

Gram w piłkę, mocno amatorsko - biegam po b-klasowych boiskach, przy okazji pomagam budować tę drużynę, bo czysto piłkarsko potencjał mamy V-ligowy, niestety organizacyjnie bardzo słabo.

Pozdrawiam.
    • Krzysiek02
      Krzysiek02
      Brąz
      na forum od: 22.07.2009 Posty: 410
      Napisane przez AdisJuve
      Hej,

72$ profitu. Ładny Up wczoraj. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dzisiaj.

Gram w piłkę, mocno amatorsko - biegam po b-klasowych boiskach, przy okazji pomagam budować tę drużynę, bo czysto piłkarsko potencjał mamy V-ligowy, niestety organizacyjnie bardzo słabo.

Pozdrawiam.
      Ile stołów grasz ?
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      Gram cztery stoliki ZOOM, Full Ring.

Zastanawiałem się czy nie dołożyć 4 x ZOOM SH NL5, lub 4 x ZOOM FR NL2, ale to może później - w zależności od wyniku tego challengu.

Pozdrawiam.
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 504
      Chyba nl10 :) A jak się nazywa team?
    • Cebulaczek
      Cebulaczek
      Brąz
      na forum od: 26.02.2013 Posty: 616
      Powodzenia, będę zaglądał :fdrink
    • piotr88m
      piotr88m
      Brąz
      na forum od: 12.06.2010 Posty: 50
      Hmm 72$ Ładnie... Mi się udało wykręcić +55$ ale też udało mi się zrobić - 60$ Był to dzień ze jak ja miałem seta na 6 to ktoś na 7. jak ja miałem parę KK to ktoś miał AA a jak ja miałęm AA to ktoś łapał strita albo Seta :facepalm:

Mi po miesiącu gry na zoom NL5 udało się wskoczyć na nl 10 :) czyli do 150$ do 300$
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      Napisane przez sojowyjarz
      Chyba nl10 :) A jak się nazywa team?
      Zoom nigdy mi jakoś szczególnie nie leżał, ale mam nadzieję, że teraz - gdy wiem więcej, potrafię myśleć przy stole da się crushować stawki do NL100 FR. Ale na razie nie wybiegam w przyszłość - pozostało 11 dni gry, później będzie czas na wnioski i ewentualne ruchy.

http://www.ogniwo.bo.pl :s_thumbsup:

Napisane przez Cebulaczek
      Powodzenia, będę zaglądał :fdrink
      Dzięki! Trafiamy na siebie przy stołach? =)

Napisane przez piotr88m
      Hmm 72$ Ładnie... Mi się udało wykręcić +55$ ale też udało mi się zrobić - 60$ Był to dzień ze jak ja miałem seta na 6 to ktoś na 7. jak ja miałem parę KK to ktoś miał AA a jak ja miałęm AA to ktoś łapał strita albo Seta :facepalm:

Mi po miesiącu gry na zoom NL5 udało się wskoczyć na nl 10 :) czyli do 150$ do 300$
      Myślę, że jest to też kwestia volume. To jednak 6000 rąk, więc całkiem sporo w przeliczeniu na bb/100 jest lekko ponad 20. Zwykły Up.

Właśnie, zoom - to niesamowity trening dla mojego mindsetu. Challenge jest po to, by pokonać swoje słabości i przetrwać minusowe dni, jeśli takie będą.
    • Cebulaczek
      Cebulaczek
      Brąz
      Zapewne trafiamy ;) Jakbyś miał ochotę czasem pogadać o jakimś sick spocie czy ogólnie o grze to pisz śmiało na skypa: malybonzo
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      Zapewne trafiamy ;) Jakbyś miał ochotę czasem pogadać o jakimś sick spocie czy ogólnie o grze to pisz śmiało na skypa: malybonzo
      Odezwę się. Zrobię to jednak po zakończeniu tego challenge'u (tj 1 Października). Wówczas - najprawdopodobniej (w zależności od wyniku), będę chciał podjąć jakąś stałą współpracę. =)

---

Tymczasem, połówka (3000 hands, gdyby ktoś chciał zrozumieć to inaczej :s_biggrin: ) dzisiaj już za mną.

W porozumieniu z osobą, która nadzoruje moje maratonowe przygotowania - dzisiejszy trening biegowy zostaje anulowany. Ciągnie mnie w łydkach, więc dzisiaj małe rozbieganie na orliku.

Pozdrawiam.
    • Cebulaczek
      Cebulaczek
      Brąz
      Napisane przez AdisJuve
      Odezwę się. Zrobię to jednak po zakończeniu tego challenge'u (tj 1 Października). Wówczas - najprawdopodobniej (w zależności od wyniku), będę chciał podjąć jakąś stałą współpracę. =)
      Czekam :fdrink
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      Napisane przez AdisJuve
      20.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + bieganie min. 10km
      Jak wspomniałem wcześniej - z biegania nici. Pojawiło się pierwsze zmęczenie, więc postanowiłem przerwać, tym bardziej, że w niedzielę mam mecz.

Jeśli zaś chodzi o samego pokera - gra momentami była bardzo słaba. Jutro muszę zdecydowanie się poprawić. Zoom ma to do siebie, że moment dekoncentracji może sporo kosztować...

Wynik - dzień II:

+ 52.45$

Wynik dobry, ale przez słabą grę - jest pewien niedosyt.

Mam pytanie do ZOOM-owców:
      W których godzinach gra jest najbardziej profitowa?

Pozdrawiam.
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 169
      Zajrzałem do raportów w swojej bazie - najbardziej profitowa jest gra w późnych godzinach(2-6 w nocy) z uwagi na obywateli kanady i australii którzy preferują agresywnego pokera, najgorzej zaś gdy jest najwięcej regow zza wschodniej granicy - (18-24).
    • ransoft500
      ransoft500
      Brąz
      na forum od: 11.03.2010 Posty: 1 436
      Ja pier**** podczas jednej sesji wygrywasz 15bi w kolejnej 10 i jeszcze piszesz że czujesz niedosyt :facepalm:

No to wraz z atakiem na wyższe limity, przyzwyczaj się że niedosyt będzie dominujący!

PzDr.
    • Cebulaczek
      Cebulaczek
      Brąz
      Napisane przez ransoft500
      Ja pier**** podczas jednej sesji wygrywasz 15bi w kolejnej 10 i jeszcze piszesz że czujesz niedosyt :facepalm:

No to wraz z atakiem na wyższe limity, przyzwyczaj się że niedosyt będzie dominujący!

PzDr.

Chyba nie zrozumiałeś dokładnie autora wątku. Pisze wyraźnie, że jest zadowolony z wygranej ilości $$ ale nie do końca ze swojej gry bo parę razy spazznął i z tego jest nie do końca zadowolony.
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      Napisane przez ransoft500

PzDr.

Chyba nie zrozumiałeś dokładnie autora wątku. Pisze wyraźnie, że jest zadowolony z wygranej ilości $$ ale nie do końca ze swojej gry bo parę razy spazznął i z tego jest nie do końca zadowolony.
      Otóż to.

Zadowolenie z wyniku jak najbardziej, ale brak zadowolenia z momentów rozluźnienia, gdzie popełniam kilka błędów w ciągu jednej-dwóch minut. Patrząc na bb/100 - sporo to kosztuje. O ile na NL5 nie jest to aż tak 'kosztowne', o tyle wyżej - muszę tego unikać.

Pozdrawiam.
    • AdisJuve
      AdisJuve
      Brąz
      Napisane przez AdisJuve
      21.09 - 6000 hands ZOOM NL5 + siłownia
      Hej,

Ilość spazzów - ogromna. Wszystko przez to, że grałem długie sesje, w dodatku - przerwy między nimi były kilku-kilkunastominutowe. To zdecydowanie zbyt krótki odpoczynek dla mojego umysłu.

Zaglądając w cashier myślałem, że będzie zdecydowanie gorzej. Na szczęście, było w porządku, ale - biorąc pod uwagę ilość błędów - mogło być zdecydowanie lepiej.

Jeśli zaś chodzi o siłownię - kolejny trening, który odpuściłem. Tym razem wszystko spowodowane było brakiem czasu (a raczej przeznaczeniem go na rozrywkę).

Mam ogromną nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie zdecydowanie lepszy (zarówno pokerowo, jak i poza-pokerowo).

Dzień III - wynik:
      +40.70$

Pozdrawiam.
    • 1
    • 2