[PT4] Problem z hudem

• hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 1 126
      Witam. Ściągnąłem Triala PT4, skonfigurowałem i po kliknięciu "Start Getting Hands" tracker importuje ręce, ale na zoomie HUD nie pojawia się. Nie ma nawet ikonki na stoliku, jakby tracker nie łączył się z p*. Natomiast na normalnych stołach HUD działa poprawnie.
  • 20 odpowiedzi
    • Kudlac
      Kudlac
      Brąz
      na forum od: 27.09.2010 Posty: 6
      uruchamiałeś jako administrator ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj hansssolo,

Czy oprogramowanie PokerStars jest w języku angielskim?

Pozdrawiam.
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Witaj hansssolo,

Czy oprogramowanie PokerStars jest w języku angielskim?

Pozdrawiam.
      Tak.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Czy rozdania z Zooma poprawnie się importują? Czy możesz otworzyć jakieś rozdanie?

Jakie komunikaty otrzymyjesz w oknie Play Poker -> View Import Status?

W ustawieniach dla PokerStars w PokerTrackerze 4 włączyłeś obsługę Zoom Pokera?
    • szwagier94
      szwagier94
      Brąz
      na forum od: 15.04.2013 Posty: 88
      Ja też mam problem z hudem na zoomie. Tylko, że u mnie działa normalnie, tylko staty są przypisane do kogoś innego. Poprawnie jest tylko wtedy jak siedze na BTN. Preferowane miejsca ustawione mam tak jak na ps, mam też zaznaczona opcje auto-center. Miał ktoś podobnie?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj szwagier94,

Oprogramowanie w języku angielskim?

Jeśli tak to najprawdopodobniej masz źle ustawione preferowane miejsce na PokerStars lub w PokerTrackerze.

Pozdrawiam.
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Czy rozdania z Zooma poprawnie się importują? Czy możesz otworzyć jakieś rozdanie?

W ustawieniach dla PokerStars w PokerTrackerze 4 włączyłeś obsługę Zoom Pokera?
      Rozdania importują się poprawnie i mogę je potem przeglądać. Reszta też poprawnie ustawiona. Dodam, że z FastForward na pp nie mam takich problemów.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Co ma wspólnego PartyPoker z PokerStars?

Jeśli wszystko jest poprawnie ustawione to HUD powinien działać... Gdzie włączyłeś obsługę Zoom Pokera?
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Configure-Enable zoom hud
    • Garden70
      Garden70
      Brąz
      na forum od: 23.03.2011 Posty: 69
      Witam,

Ja także ściągnąłem triala i nie importuję mi rąk z P*. Wspomnieliście coś o niezbędnym opr w j. ang. Czy to oznacza, że muszę reinstalować starsów aby korzystać z niego w j.ang? Pozdrawiam.
    • nommine
      nommine
      Brąz
      na forum od: 07.04.2011 Posty: 940
      Mozna w lobby zmienic, nie trzeba reinstalowac :f_ugly:
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Na stronie PT4 w Guide, jest napisane, że trzeba zainstalować w j, ang. i sama zmiana języka nie wystarczy.
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Nie wiem, czy fakt iż nie mam 1GB RAM ma jakiś wpływ na brak huda na zoomie. Nie działa mi również hud w sng na pp. Natomiast problemu nie ma z: speed poker, fast poker, sng ipoker, więc żadnej analogii tutaj nie ma.
    • Krzysiek02
      Krzysiek02
      Brąz
      na forum od: 22.07.2009 Posty: 409
      Napisane przez hansssolo
      Nie wiem, czy fakt iż nie mam 1GB RAM ma jakiś wpływ na brak huda na zoomie. Nie działa mi również hud w sng na pp. Natomiast problemu nie ma z: speed poker, fast poker, sng ipoker, więc żadnej analogii tutaj nie ma.
      Spróbuj ustawić tak jak na zdjęciach poniżej. Mi na tych ustawieniach działa.

• hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Mam ustawione identycznie jak Ty. Dodatkowo, po włączeniu PT4 za 3-4 razem nie chce importować rąk i w ogóle nie można ich przeglądać.

Coś takiego pojawia się w zakładce satusu:

PokerStars: Fast Poker Hand Imported (#104628863097) from Halley
      10:51:02 pm: Error: PokerStars: Unable to import hand (#104628858608). Reason: Unable to execute query: COPY cash_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: cache lookup failed for type 1042 )
      10:51:02 pm: PokerStars: Fast Poker Hand Imported (#104628858608) from Halley
      10:51:02 pm: Error: PokerStars: Unable to import hand (#104628873823). Reason: Unable to execute query: COPY cash_hand_player_statistics FROM STDIN;; Reason: Fatal Error (ERROR: cache lookup failed for type 1042 )
      10:51:02 pm: PokerStars: Fast Poker Hand Imported (#104628873823) from Halley

Podobny problem miałem w PT3, coś mi się z bazą chrzani i dotyczy to tylko gier cash.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Napisane przez Skibcio
      Pytałem... odpowiedzi nie było...

Zacznij od tego: PokerTracker 4 -> Database -> Database Managment -> Rebuild Cache (może potrwać długo).

Jeśli nie pomoże przebudowanie Cache możesz stworzyć nową bazę w tym samym oknie. Pamiętaj o ustawieniu jej domyślnej/aktywnej.

1GB ramu to "trochę" za mało... u mnie przy 2GB PokerTracker ostrzega o zbyt słabym sprzęcie.

Pozdrawiam.
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Wcześniej nie było tego problemu. Dopiero po 3-4 uruchomieniu trackera coś takiego się dzieje. Już wcześniej zrobiłem to, co proponujesz i bezskutecznie. Nie może nawet do końca ukończyć żadnej czynności związanej z odbudową/naprawą bazy, bo pojawia się jakiś błąd. Dokładnie to samo miałem z PT3.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Jakiś błąd... wiesz dlaczego otrzymujesz komunikat o błędzie?

Stwórz nową bazę i zobacz czy będzie działać. Jakiego Postgresa posiadasz?
    • hansssolo
      hansssolo
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Jakiś błąd... wiesz dlaczego otrzymujesz komunikat o błędzie?
      Tracker nie mógł połączyć się z DB, ale za którymś razem jakoś samo się naprawiło ;

Stwórz nową bazę i zobacz czy będzie działać. Jakiego Postgresa posiadasz?
      Przecież napisałem, że już to robiłem. PostgreSQL v8.3.9.
    • 1
    • 2