[inne] Note Caddy

• blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Hej, znalazłem dziś w HM Note Caddy - wiem, że to płatny dodatek, ale na dole w oknie HM pojawiło się "creating notes xxx of 14567231". Czy to jakieś demo? Dlaczego HM robi mi notki skoro nie kupiłem NC? I co te notki będą zawierać?
  • 4 odpowiedzi
    • japierdziele
      japierdziele
      Brąz
      na forum od: 17.07.2010 Posty: 228
      Domyślnie w HM2 pamiętam że była jakaś "uboga" wersja note caddy, robi kilka typów notatek z całości dostępnych po zakupieniu licencji
    • Bilip
      Bilip
      Brąz
      na forum od: 26.01.2011 Posty: 1 036
      Cześć, też już dokładnie nie pamiętam co było w bezpłatnej wersji note caddy, ale chyba jakieś podstawowe notatki z preflopa i być może notatki cyborg.

W każdym razie polecam Ci pełną wersję. Nie dość, że można stworzyć definicje tworzące notatki np pokazujące różne zasięgi etc, to można stworzyć takie, które praktycznie będą dodatkowymi statystykami do huda np. fold to cbet on A high board.

Pozdrawiam.
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Ciekawe, jak będę miał wolne 60$ to pewnie kupię :ayfkm:

Czy note caddy może w całości zastąpić robienie notatek ręcznie?
    • Bilip
      Bilip
      Brąz
      na forum od: 26.01.2011 Posty: 1 036
      To zależy jakie robisz notatki :D timing telli raczej na pewno w note caddy nie zobaczysz. Także wydaje się, że wszystko jest kwestią stworzenia odpowiedniej definicji, ale mimo wszystko myślę, że całkowite zrezygnowanie z własnych notatek nie bedzie korzystne.