[HM2] Mozolny HM2.

• 5 odpowiedzi
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Chyba nie pozostaje nic innego jak zastosować się do oficjalnych rad:

As your database gets larger, Holdem Manager querries to the PostgreSQL database will take longer; there's no getting around this. The best thing that will help is running a Vacuum on your database. This should be performed every 10,000 - 20,000 hands or when Holdem Manager requests you do a Vacuum through a popup window.

http://faq.holdemmanager.com/questions/109/Holdem+Manager+Runs+Slow

A tu masz jak zrobić vacuum:

http://faq.holdemmanager.com/questions/88/Vacuum+Analyze+Database+
    • Bilip
      Bilip
      Brąz
      na forum od: 26.01.2011 Posty: 1 036
      Czesc, moze glupio zapytam ale masz zainstalowany PostgreSQL na ssd czy domyslnie zapisalo sie na starym dysku?

Dodatkowo możesz poprawić wydajność dysku ssd. Między innymi wyłączając indeksowanie, etc. (wszystko jest w sieci).

Ja dodatkowo włączyłem opcję plików stronicowych na ssd. Nie jestem ekspertem w tych tematach ale wydaje mi się, że to również poprawiło pracę.

Pozdrawiam.

Edit: sam posiadam Kingstona 60gb mam na nim holdema i postreSQL i bazę większą niż wspominasz i wszystko działa płynnie.
    • sergii1984
      sergii1984
      Złoto
      na forum od: 23.04.2011 Posty: 1 799
      U mnie pomogła zmiana nick gracza który jest wyświetlany w zakładce reports. Kiedy HM2 był ustawiony na moje staty mulił jak cholera, teraz w czasie gry mam ustawione na jakiegoś unka na którego mam 1 rozdanie i teraz jest o niebo lepiej.
    • nommine
      nommine
      Brąz
      na forum od: 07.04.2011 Posty: 940
      Napisane przez sergii1984
      U mnie pomogła zmiana nick gracza który jest wyświetlany w zakładce reports. Kiedy HM2 był ustawiony na moje staty mulił jak cholera, teraz w czasie gry mam ustawione na jakiegoś unka na którego mam 1 rozdanie i teraz jest o niebo lepiej.
      tak miałem na PT3 kiedyś ale po housekeeping nie było juz roznicy tylko sam proces 4 dni trwał ;d
    • danielmastah
      danielmastah
      Black
      na forum od: 28.07.2011 Posty: 148
      Vacuuma robiłem regularnie chociaż i tak nic nie dawał. Teraz mam jeden duży dysk SSD (ponad 500GB) i wszystko jest na nim od zera zainstalowane.