[HM] Brak importu rak

• Sardyn1987
      Sardyn1987
      Brąz
      na forum od: 11.04.2011 Posty: 71
      Po zainstalowaniu oraz wybraniu sciezek, HM importuje pliki ale nie importuje rak z P*. Dodatkowo przy wlaczaniu wyskakuje takie zapytanie screen i nie wiem jak to ominac zeby przy kazdym wlaczaniu nie sciagalo mi na nowo informacji o graczach, ktorych bedzie coraz wiecej. Jezyk oczywiscie ustawiony na angielski. Zauwazylem tez ze z folderu appdata pliki po krotkim czasie byly przenoszone w zupelnie inne miejsce gdzie automatycznie tworzyly sie foldery z danym miesiacem oraz dniem. Kombinowalem z ustawieniami regionalnymi (jezyk angielski), wylaczanie UAC, zaktualizowalem program do wersji 1.12.10b, robilem rowniez nowa baze. Kiedy odpale jakas cashowke widze table manager jednak na tym sie koncza dobre wiesci. Przekopalem rozne fora ale kompletnie nie mam pojecia co zrobic.
  • 5 odpowiedzi
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Spróbuj w tym folderze:

D:\Documents and Settings\NazwaUsera\Dane aplikacji\HoldemManager\Config

stworzyć plik tekstowy i nazwać go: NoOpt

Spróbuj i daj znać.

Możesz również spróbować wyłączyć i włączyć usługi postgres.exe poprzez program pgAdmin.

Przeinstaluj HMa.

Stwórz nową bazę danych.

Usuń starą bazę danych w HMie i poprzez program pgAdmin.
    • Sardyn1987
      Sardyn1987
      Brąz
      przeinstsalowanie i tworzenie nowej bazy nic nie daje, poprzez pgadmin nie probowalem poniewaz nigdy sie tym nie bawilem. Co moze byc przyczyna tego co widac na screenie w pierwszym poscie
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Powodem jest najpewniej uszkodzona baza danych, ale musisz ją usunąć poprzez pgAdmin.

Albo w ogóle przeinstaluj postgreSQL i usuń bazę z miejsca instalacji.

Sprawdź ile ważą foldery w tej lokalizacji:

D:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\base

jeśli dużo, to baza nadal tam jest.
    • Sardyn1987
      Sardyn1987
      Brąz
      kombinowalem na rozne sposoby ale nic nie wyszlo... Ale mam ciekawostke, odpalilem HH oprogramowania innego pokerromu i tam wyszukalo wszystkie rece i jest cala historia w tym jednym roomie. na WH tez dziala, tutaj sciagnalem angielska instalke i chodzi. Czy jesli sciagne angielska instalke P* myslisz ze jest szansa aby cos pomoglo?
    • Sardyn1987
      Sardyn1987
      Brąz
      moze ktos ma jeszcze jakis pomysl czemu to nie dziala, wczoraj probowalem na FT i tam tez niestety sciaga plik ale nie sciaga reki...