Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Czteromasztowiec w cenie snickersa

• YsiuM
      YsiuM
      Brąz
      na forum od: 24.11.2011 Posty: 414
      Wprawdzie życiówka poprawiona niewiele ( ostatnim razem 3 miejsce w 2.2$ Turbo - 906$ zainkasowane) to jednak naprawdę cieszę się z pierwszego wygranego turnieju w życiu. Jak patrzę na ten field 7161 osób i moją pozycję w tym turnieju to aż mnie rozpycha ze szczęścia :D .

Ogólnie FT łatwe, był tylko jeden REG + jeden maniak co rzucał stackiem i blefami na lewo i prawo. Odpadł na 3 miejscu i nadszedł HU , chyba najprostszy jaki miałem w życiu. Odniosłem wrażenie że ziomek w ogóle nie chciał walczyć bo wszystkie ręce insta foldował a gdy w końcu odwinął się na mojego 10 pod rząd raisa to nawinął się na KK ^^.

Wpisowe do turnieju bardzo tanie a zwróciło się z nawiązką z samych knockoutów a trochę ich było :) .

Pozdrowienia i podziękowania dla Wombata, Uczniaka i chinaskiego - za ich pomoc w ocenie rąk z którymi miałem wątpliwości. Staram się brać wszystkie wasze sugestie i porady do serca , jak widać nauka nie poszła w las bo to już drugi mój sukces ;)

Oczywiście podziękowania kieruje też do całej ekipy i społeczności PS - bez was nie miałbym motywacji do nauki i poprawy swojej gry

• 4 odpowiedzi