[HM2] Hm2 Filtry

• RADJA175
      RADJA175
      Złoto
      na forum od: 03.08.2011 Posty: 59
      Witam,
      Szukałem w HM2 filtra, który pokazałby mi wszystkie akcje w których zdarzyła się konkretna sytuacja np.:
      - Chciałbym zobaczyć wszystkie sety trafione w danym okresie. Nie chodzi mi tu tylko o moje (bo to znalazłem), ale o wszystkie.
      Może ktoś miał taki problem i może się podzielić było by miło lub powiedział, że nie ma takiej możliwości to bum nie tracił czasu.

z góry dziękuję
  • 5 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć RADJA,

teoretycznie jest to możliwe. Ale i szalone, jeśli chodzi o moje zdanie ;) .

żeby to zrobić należy rozwinąć nazwę użytkownika i wybrać 'Edit Aliases'.
      W lewej ramce naciskasz [+], tworzysz alias. Następnie w drugiej po kolei musisz dodać wszystkich graczy na których masz bazę. Jest to o tyle problem, że będziesz musiał ich dodawać pojedynczo.
      Gdy już wybierzesz pulę graczy na ten alias, zatwierdzasz i ustawiasz filtr w 'hand Value Filters'.

Jeśli chcesz analizować jak regularsi grają sety, to proponuję po 2-3 naraz ;].

Pozdrawiam.
    • RADJA175
      RADJA175
      Złoto
      W sumie bardzo proste, nie wpadłem na to. ;)
      Dziękuje
    • blahblah12
      blahblah12
      Brąz
      na forum od: 28.11.2012 Posty: 1 464
      Żeby to zrobić, najlepiej przejść do zakładki "opponents" i wyfiltrować regularsów, na przykład tak:

VPIP: 18-26
      Hands: 10 000
      Stawki: xx
      Okres: xx

Wciskasz refresh i po chwili masz wyfiltrowanych regów. Następnie robisz, jak napisał Vestelth, z tym że masz pod okiem nicki regularsów i dodawanie ich jest bardzo szybkie (HM podpowiada nick po wpisaniu kilku znaków). Sam swojego czasu dodałem ich ponad 200 stosunkowo szybko, żeby przeanalizować open range regularsów :)
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Czołem,

dzięki Blahblah12 - nie pomyślałem o tym (bo i nie bawilem się jeszcze tymi funkcjami HM2 na poważnie :s_o: ). W takim wypadku znacznie lepiej jest użyć Twojej metody.

pozdr.
    • RADJA175
      RADJA175
      Złoto
      Dzięki na pewno skorzystam.
      Zastanawiałem się jeszcze (bo zakupiłem note caddy) czy może gdzieś tam nie ma jakiejś opcji która by mogła pomóc, bez dodawania pojedynczo każdego gracza?

pozdrawiam