[HM2] Zakupiony program-brak licencji

• Broziu
      Broziu
      Brąz
      na forum od: 28.11.2010 Posty: 164
      Witam,

Właśnie postanowiłem zakupić Holdem Manager 2, zrobiłem to na stronce producenta, dostałem kod itp. itd. Instaluje sobie program na dysku, odpalam, wszystko ładnie pięknie, uruchamia się aż tu nagle the pojawia się komunikat: "a valid licence for Holdem Manager was not found. Holdem Manager will now exit" ...

Próbowałem odinstalowywać kilka razy i instalować od nowa, i ciągle jest to samo. Siedze nad tym ponad godzinę i dostaje kurwicy. Wiadomo, że licencja jest nie znaleziona, skoro nawet nie miałem żadnego pola, żeby wpisać w nie kod, który otrzymałem przy zakupie. Więc o co tu chodzi??? :fuckyeah

Z niecerpliwością czekam na pomocne odpowiedzi, jestem przekonany, że ktoś kompetentny w tej dziedzinie się tu znajdzie.

Z góry dzięki!
  • 4 odpowiedzi
    • Broziu
      Broziu
      Brąz
      na forum od: 28.11.2010 Posty: 164
      Dobra, udało sie. Pzywrocilem system sprzed kilku dni. Jak nic nie działa, to to zazwyczaj jest ostatnia metoda :nh
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej Broziu,

bardzo cieszący oczy widok, gdy użytkownik nie dość, że sobie poradzi to jeszcze przedstawi rozwiązanie problemu na forum. Miłego użytkowania HM2 i dzięki :) .

Pozdrawiam.
    • cris238p
      cris238p
      Brąz
      na forum od: 11.05.2013 Posty: 16
      witam. mam dokładnie taki sam problem z hm2. mógł byś mi dokładniej wytłumaczyc jak rozwiązałęs ta sprawe?? bo ja za bardzo nie znam sie na sprawch zwiazanych z oprogramowaniem kompa i nie mogę sobie z tym poradzic.
      pozdro
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej cris238p,

metoda użyta przez autora wątku:
      Start->Akcesoria->Narzędzia systemowe->Przywracanie systemu.
      Wybierasz jakiś punkt przywracania windowsa sprzed kilku dni i przywracasz system. Nie wiadomo jednak na 100%, czy w Twoim przypadku to pomoże.

Moja sugestia:
      użycie programów typu Total Uninstall, bądź Perfect Uninstaller i usunięcie z ich pomocą Holdem Managera. Następnie ponowna instalacja i może tym razem licencja będzie śmigać.

Pozdrawiam.