[PT4] Obciazenie rachunku

• Forfiter88
      Forfiter88
      Brąz
      na forum od: 17.11.2011 Posty: 301
      Witam
      zakupilem dwa miesiace temu PT4 i jak dzisiaj sprawdzałem konto to zostalo z niego pobrane 115 zl w szczegółach operacji zobaczylem coś takiego:

Tytuł operacjiMCP MULTI 5*************0 PŁATNOŚĆ KARTĄ 34.99 USD 26.46 EUR 1 EUR=4.3703 PLN POKERTRACKER SOFTWA 717-682-1244

Za co ta opłata jest pobrana i jak to wyłaczyc ??
  • 3 odpowiedzi
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 895
      Cześć Forfiter88,

Przy zakupie Poker Trackera 4 chyba automatycznie dodają subskrypcję na Table Trackera (pierwszy miesiąc jest za darmo, a kolejne są już płatne). Trzeba z tego zrezygnować od razu, albo przed upływem kolejnego miesiąca, żeby nie naliczyło opłaty.

Tutaj jest możliwość rezygnacji z Table Trackera.

Jeżeli w ogóle z tego programu nie korzystałeś, warto też napisać do supportu Poker Trackera 4 z opisem sytuacji. Być może zwrócą pieniądze.

Pozdrawiam
    • Forfiter88
      Forfiter88
      Brąz
      na forum od: 17.11.2011 Posty: 301
      dzięki za podpowiedz z subskrycji zrezygnowałem.

Skoro mam już tego table trackera jest gdzies jakis filmik lub instrukcja jak z tego korzystac??
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 895
      Hej,

Osobiście nie korzystam z tego programu. Generalnie wyszukuje on stoliki według zadanych kryteriów i posiłkując się statystykami z Twojej bazy danych ocenia "dochodowość" stolików. Łatwo też można sprawdzić statystyki przeciwników przy danym stole i ocenić czy warto na nim usiąść.

Tutaj są instrukcje ze strony producenta.

Pozdrawiam