[PT4] Godzina 22 i statystyki

• dzejk0p
      dzejk0p
      Brąz
      na forum od: 29.12.2012 Posty: 513
      Witam,

Zauważyłem że PT4 od godziny 22 do 23.59 nie nalicza statystyk na dany dzień, tylko na następny... Pewnie związane jest to ze strefą czasową czy coś, tylko jak to zmienić i gdzie.
  • 7 odpowiedzi
    • VonBucek2
      VonBucek2
      Brąz
      na forum od: 04.08.2011 Posty: 1 487
      Witam

Wejdź w: Configure -> Reorting Options -> My day starts at (tutaj ustalasz godzine którą chcesz)

Pozdro :D

E: kurde jak zainstalowałem PT4 to miałem podobnie tylko ze chyba u mnie to północ była granicą dnia a potm zmieniłem tam gdzie ci napisałem na 5 rano i już tego problemu nie mam. Więc jeśli to nie to to nie wiem :(
    • dzejk0p
      dzejk0p
      Brąz
      A dzięki :D

EDIT:
      Nie to nie to, tam przestawiałem na każda godzinę i nic nie pasuje...
      gdzie indziej problem ;/
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj dzejk0p,

Na jakiej podstawie stwierdziłeś, że statystyki pomiędzy 22/24 nie są naliczane?

Pozdrawiam.
    • dzejk0p
      dzejk0p
      Brąz
      Widzę to po statystyce na cały dzień:

no i o godzinie 22 nie sa naliczane jak odświeżam, tylko dopiero na następny dzień, bo jak odświeżam o 00,01 to mam wszystkie ręce od 22
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Statystyki masz naliczane. Otwórz jedno z rozdań i zobacz jaką dokładną godzinę masz tam zapisaną. Następnie odpowiednio ustaw godzinę od której PokerTracker ma rozpoczynać dzień. Tak jak opisał to VonBucek2.

Ja mam ustawioną 6am, żeby ręce które rozegrałem późno w nocy liczyły się do dnia poprzedniego. Najprawdopodobniej wybrałeś złą godzinę lub nie odświeżyłeś okna.
    • dzejk0p
      dzejk0p
      Brąz
      No miałem ustawioną na godzinę 12 midnight a kończył się dzień o 22 a nie o 24

Edit:
      A godzina każdej ręki jest opóźniona o 2h.
    • Urbi23
      Urbi23
      Brąz
      na forum od: 13.02.2007 Posty: 16 013
      Napisane przez dzejk0p
      No miałem ustawioną na godzinę 12 midnight a kończył się dzień o 22 a nie o 24

Edit:
      A godzina każdej ręki jest opóźniona o 2h.
      Z bardzo prostej przyczyny, że serwery operują w UTC, a my w lecie jesteśmy w UTC+2. Jak wspomniane wyżej, ustaw My Day Starts At powiedzmy 9 rano i po problemie (lub na jakikolwiek odcinek czasu w którym nigdy w pokera nie grasz)

Pozdrawiam