[HM2] Nie zczytuje rąk

• Zupek7
      Zupek7
      Brąz
      na forum od: 23.11.2011 Posty: 56
      Problem dopiero pojawił mi sie dzis, na P* podczas turnieji w ogole nie wyswietla sie HUD na stoliku, a grając Zoom - HUD sie pojawia, ale wyswietla tylko te dane, ktore juz mam w bazie, a nie aktualizuje ich. W "Active Session" zimportowało mi 4 handy spośród około 400-600, których zagrałem na zoomie. Natomiast odpalając inny poker room wszystko działa prawidłowo. Nic nie grzebałem w HMie, ani w folderach z pokerroomami.
  • 4 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

czy masz soft w języku angielskim? Czy wcześniej wszystko działało poprawnie?

Pozdrawiam
    • Zupek7
      Zupek7
      Brąz
      Napisane przez Zupek7

Problem dopiero pojawił mi sie dzis
      Nigdy nie miałem takiego problemu. Mam soft w języku angielskim. Najbardziej ciekawi mnie fakt, że jak wspomniałem do "Active Session" zczytało mi 6 rąk spośród ok. 600, wiec tego nie rozumiem.
    • Zupek7
      Zupek7
      Brąz
      Znalazłem już błąd. Jeżeli ktoś by miał podobnie - chcialem sobie wyslac historie rak na mejla - wybrałem język polski i to już wystarczyło żeby kolidowało z poprawnym działaniem HM2.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Napisane przez Zupek7
      Znalazłem już błąd. Jeżeli ktoś by miał podobnie - chcialem sobie wyslac historie rak na mejla - wybrałem język polski i to już wystarczyło żeby kolidowało z poprawnym działaniem HM2.
      Handhistory musi być w języku angielskim, stąd ten błąd ;)

Pozdrawiam