Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Sidebet o pol maraton w kwietniu ;)

• jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      na forum od: 26.02.2010 Posty: 2 314
      Witam,

jako, ze ostatnio stwierdzilem, ze czas sie wziac za kondycje i volume w poksie, mam propozycje malego sidebicika.

Cel: przebiegniecie polmaratonu w Poznaniu 7go kwietnia (http://halfmarathon.poznan.pl/) (limit 2.5h)

Oddsy: 1:2na moja korzysc

*W przypadku kontuzji dluzszej niz dwutygodniowa zaklad moze zostac uniewazniony- podobnie w przypadku kontuzji przed samym pol maratonem, uniemozliwiajacej start. Na pewno nie zrobie tu zadnego walka, chce sie po prostu zabezpieczyc.

Mysle, ze wystarczajaca akcje dostane wsrod znajomych, bo wiedza, iz to najs promo, ale jesli ktos bedzie chce sie dolaczyc, to wrzucam male info o sobie. Od kilku lat prowadze imprezowo-grindowy tryb zycia, z przewaga chlania :D Kto mnie zna, moze to eaaaaaaasily potwierdzic, blog ktorego tu prowadzilem rowniez o tym swiadczyl ;) Jedyna moja stycznosc ze sportem, to byly proby biegania przerywane po kilku dniach i pojedyncze wypady na pile. Od jakiegos pol roku mam karte multi sportu, ktora uzylem kilka razy :D Pare dni temu po raz pierwszy od nie wiem kiedy poszedlem pobiegac i dalem rade zrobic bez przerwy 3km. 23 lata, bez nadwagi, choc fast foodow i alko sobie nie odmawiam :P

Czasu mam chyba calkiem sporo, bo 7 miechow, ale przez ten czas bede mial na pewno minimum 4 wyjazdy na tydzien+ na turnieje live (najblizszy pod koniec wrzesnia). Do tego mam drugi challenge o 19k ht hu do konca roku, kobiete, zajmuje sie obstawianiem ligi polskiej, wiec z czasem nie bedzie lekko.

Jesli macie sugestie to let me know. Warunki do ustalenia.

Pozdr
  • 23 odpowiedzi
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Zgodnie z sugestiami zmienilem oddsy ;)

Poki co:

kmpk 100$ booked
      perez 2 litry booked :D
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Za duże szanse, że wygrasz. ;P

Ja biegam rekreacyjnie jakoś od maja, z tym że cały lipiec miałem przerwę, a do maja jeszcze paliłem. Pomimo lipcowej przerwy, na początku sierpnia, po 3 krótszych biegach, jak się wziąłem i zebrałem w sobie to zrobiłem 12km, nie wiem w jakim czasie, bo nie patrzę, ale powiem Ci, że przebiegnięcie półmaratonu w 2,5h do kwietnia jest do zrobienia na luzie, nie trzeba nawet mocno się starać, także easy fold. ;p
    • boxer82
      boxer82
      Brąz
      na forum od: 04.02.2009 Posty: 4 476
      zaklad jest nieoplacalny
      sam się założyłem w marcu ze do końca sierpnia przebiegne 18 km w czasie max 2 godzin
      zaczelem cwiczyc pod koniec czerwca i z trudem ale dałem rade.
      a jestem starszy od ciebie i od kilku lat sie nie ruszalem

a link podales do maratonu, ktoryb odbyl sie 4 miechy temu
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Tak naprawde miech mi odpada przez wyjazdy, a teraz zbliza sie zima Nie znam sie na biegach, wiedzialem tylko jakie mam teraz mozliwosci i jaki tryb zycia prowadzilem ostatnie lata, dlatego napisalem, ze warunki izi do negocjacji :)

A z tym linkiem, to rzeczywiscie, zyje jeszcze w 2012 :facepalm: Niedlugo pomysle nad zmiana zakladu.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      No fakt, że zima nie sprzyja intensywnemu treningowi, ale zależy jaka będzie pogoda, bo ostatnio do stycznia było idealnie, tyle że jak się powtórzy to co w tym roku, to ten półmaraton będziesz biegł na nartach. ;D
    • kozak567
      kozak567
      Brąz
      na forum od: 28.06.2007 Posty: 3 186
      jeffrey moglbys zdradzic na prv jak sobie zalatwiles karte mulisport? bo tez swego czasu szukalem jakiegos zrodla, ale nic nie znalazlem :(
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Ja przez kumpla, ktory w firmie jego ogarnal ;)
    • Alomox
      Alomox
      Brąz
      na forum od: 22.11.2010 Posty: 756
      7 miesiecy przygotowan zeby pobiec ponizej 2,5h to nawet dla kogos kto prowadzi "imprezowo-grindowy tryb zycia, z przewaga chlania" nie powinno byc duzym problemem. Zatem zycze powodzenia i przede wszystkim wytrwalosci Licze na jakies update w trakcie przygotowan i do zobaczenia w kwietniu na starcie :)
    • notomorrow
      notomorrow
      Brąz
      na forum od: 13.04.2011 Posty: 500
      2.5h to jakbys teraz 120kg wazyl to i tak by bylo do zrobinia za 7 m-c
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Spoko, tak jak napisalem editne challenge niedlugo, skoro to niby takie latwe ;) Nie mam tu zamiaru zdzierac z betujacych, tylko sie zmotywowac, bo bez tego to ni uja sie nie rusze, szczegolnie zima, bo jestem cieplolubny :D
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Nie wiem jak zimą, ale na przykład jesienią dużo fajniej się biega, zwłaszcza w takich warunkach jakie nam serwuje ostatnimi laty matka natura. Słońce, gorąc i dziewczyny w krótkich spódniczkach, może sprawiają, że człowiekowi chce się biegać, ale po kilku kilometrach umierasz z pragnienia i gorąca, przez co tracisz sporo satysfakcji z biegania.

Z resztą bieganie to rewelacyjny sposób na przełamanie jesiennego marazmu, który dopada wiele osób. Ja na szczęście tego nie mam, pierwsze solidne upały latem, przypominają mi o tym jak lubię jesień.
    • zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      na forum od: 24.06.2012 Posty: 571
      Jeff, chujowo robić pieniądze na czyimś niepowodzeniu - średnia satysfakcja, oraz dewaluacja wartości pieniądza - zarobiłem bo komuś się nie udało :]

Proponuję zakład, zamiast czy to kto szybciej przebiegnie pół maraton...
      A może maraton...?! :challenge

Zawsze marzyłem aby sprawdzić się w ten sposób, to byłby dopiero wyczyn...

Po 7miu latach palenia fajek i :club: , i 2 tyg biegania szarpie takie wyniki...

Pomyśl... :pokerface:

pozdro
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Napisane przez zbxzbx
      Jeff, chujowo robić pieniądze na czyimś niepowodzeniu - średnia satysfakcja, oraz dewaluacja wartości pieniądza - zarobiłem bo komuś się nie udało :]

Proponuję zakład, zamiast czy to kto szybciej przebiegnie pół maraton...
      A może maraton...?! :challenge

Zawsze marzyłem aby sprawdzić się w ten sposób, to byłby dopiero wyczyn...

Po 7miu latach palenia fajek i :club: , i 2 tyg biegania szarpie takie wyniki...

Pomyśl... :pokerface:

pozdro
      Bankowo kiedys uprawiales sport, niewykonalne imo w 2 tygodnie.

Naah, thx, ja chce poprawic kondycje, a nie udawac Korzeniowskiego :D
    • zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      Napisane przez jeffreyPL1

Bankowo kiedys uprawiales sport, niewykonalne imo w 2 tygodnie.

Naah, thx, ja chce poprawic kondycje, a nie udawac Korzeniowskiego :D
      Coś się biegało za gumową piłką, nie powiem ;)
      Skoro naprawdę chcesz, to chellenge Ci niepotrzebny. Robisz to dla siebie, a nie żeby komuś coś udowadniać. Czerp motywację z wnętrza, a każdy następny kilometr na bezdechu będzie twoim shipem SM :s_thumbsup:
    • zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      http://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?postid=3024579#post3024579

Zmotywowałeś mnie Jeff tym swoim motywowaniem :s_thumbsup:
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Gl sir. Jesli dam rade z polmaratonem, skoncze tygodniowe picie, to moze tez pomysle, zeby sprobowac :D Watpie w sumie :D
    • marcek84
      marcek84
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 7
      omujborze, 21,1 km w 2,5 h daje srednia 7 km/h to czlowiek normalnym tempem idzie 4km/h wiec jesli nie wazysz 120 kg przy 160 cm wzrostu nie wyobrazam sobie zebys tego nie zrobil. Młody Sthur ktory nie ejst typem sportowca przygotowywal sie do triathlonu 10 miesiecy i skonczyl go z czasem 5:50 h ale mial 3 km plynac 21,1 km biegnac i 90 km na rowerze a nie jak dziewczynka 20 km w 2,5 h. Sam nie biegam zbytnio a polmarton przebieglem w 1:59:32 bez wiekszego przygotowania. ale i tak pozdro :)
    • ts1947
      ts1947
      Brąz
      na forum od: 26.03.2012 Posty: 803
    • zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      Napisane przez marcek84
      omujborze, 21,1 km w 2,5 h daje srednia 7 km/h to
      2 posty na 5 lat dają 0.4 posta na rok :)
      Kim ty wogóle jesteś mały rltrolu??
    • 1
    • 2