Witam,
zapewne znajdzie się pewne grono ludzi korzystających z tego oprogramowania, chociażby dlatego, że jest darmowe. Sam z niego korzystam ale problem przysparza mi skonfigurowanie HUD'a - co prawda nie jest to tak łatwe jak w PT czy HM, ale myślę, że jest potencjał w tym programie. Zależy mi na odpowiednim pokolorowaniu statystyk, nie wiem czy jest możliwe coś takiego, żeby zrobić kolory statystyk tak jak powiedzmy na tym screenie. Albo chociaż czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego:

AF między 25-45 = red;

Steal:
green: <15
orange: <30
red: <inf

Może ktoś miał podobny problem i jakoś udało mu się go rozwiązać. Albo ktoś chce się podzielić swoim HUD'em.

Poniżej zamieszczam swój obecny (może komuś się przyda):
php:
<ss cols="3" name="holdem_default" rows="3" xpad="0" ypad="0">
<stat _rowcol="(1,1)" _stat_name="playershort" click="" hudcolor="#98FFB0" hudprefix="" hudsuffix="" popup="default" tip=""/>
<stat _rowcol="(1,2)" _stat_name="n" click="" popup="default" tip=""/>
<stat _rowcol="(1,3)" _stat_name="blank" click="" popup="default" tip=""/>
<stat _rowcol="(2,1)" _stat_name="vpip_0" click="" popup="default" stat_hicolor="#66CD00" stat_hith="40" stat_locolor="#F05000" stat_loth="20" tip=""/>
<stat _rowcol="(2,2)" _stat_name="pfr_0" click="" popup="default" stat_hicolor="#66CD00" stat_hith="35" stat_locolor="#F05000" stat_loth="20" tip=""/>
<stat _rowcol="(2,3)" _stat_name="a_freq_123_0" click="" popup="default" stat_hicolor="#66CD00" stat_hith="42" stat_locolor="#FFFFFF" stat_loth="26" tip=""/>
<stat _rowcol="(3,1)" _stat_name="cbet_0" click="" popup="default" tip=""/>
<stat _rowcol="(3,2)" _stat_name="wtsd_0" click="" popup="default" tip=""/>
<stat _rowcol="(3,3)" _stat_name="steal_0" click="" popup="default" tip=""/>
</ss>

Podgląd:
nick #ręce
vpip pfr aggression
cbet wtsd steal

Z tym, że a_freq_123_0 (aggro) nie działa tak jakbym tego chciał (zakres kolorów). Mam nadzieję, że ktoś wie jak można to porządnie ustawić.

Edit:
Znalazłem, również inny HUD do FPDB, może komuś bardziej przypadnie do gustu:
php:
<ss cols="4" name="holdem_custom" rows="2" xpad="1" ypad="0">
<stat _rowcol="(1,1)" _stat_name="playershort" hudcolor="#7F9476" popup="holdring_main" tip=""/>
<stat _rowcol="(1,2)" _stat_name="vpip_0" hudcolor="#ECEBD0" popup="poppreflop" stat_hicolor="#D86C1D" stat_hith="40" stat_locolor="#5ec265" stat_loth="25" tip=""/>
<stat _rowcol="(1,3)" _stat_name="pfr_0" hudcolor="#ECEBD0" popup="poppreflop" stat_hicolor="#D86C1D" stat_hith="35" stat_locolor="#5ec265" stat_loth="20" tip=""/>
<stat _rowcol="(1,4)" _stat_name="three_B_0" hudcolor="#ECEBD0" popup="pop3bet" stat_hicolor="#D86C1D" stat_hith="13" stat_locolor="#5ec265" stat_loth="4" tip=""/>
<stat _rowcol="(2,1)" _stat_name="n" hudcolor="#7F9476" popup="pophands" hudprefix="(" hudsuffix=")" tip=""/>
<stat _rowcol="(2,2)" _stat_name="cb1_0" hudcolor="#D86C1D" popup="popcb" stat_hicolor="#D86C1D" stat_hith="75" stat_locolor="#5ec265" stat_loth="35" tip=""/>
<stat _rowcol="(2,3)" _stat_name="cb2_0" hudcolor="#D86C1D" popup="popcb" stat_hicolor="#D86C1D" stat_hith="75" stat_locolor="#5ec265" stat_loth="35" tip=""/>
<stat _rowcol="(2,4)" _stat_name="steal_0" hudcolor="#D86C1D" popup="popsteal" stat_hicolor="#D86C1D" stat_hith="45" stat_locolor="#5ec265" stat_loth="10" tip=""/>
</ss>

Podgląd:
nick vpip pfr 3b
#ręce cbflop cbturn steals