Barcelona Live by Cichosza. Attack on Side Events. Railing...

• 5 odpowiedzi
    • Nilmar
      Nilmar
      Brąz
      na forum od: 26.05.2007 Posty: 945
      GL!
    • Cichosza
      Cichosza
      Brąz
      na forum od: 14.06.2007 Posty: 1 189
      Miniestrella do zwrotow. nie dalo sie juz zapisac. co do omahy to wziete rentry jako addon. pptem nabudowalem sie do dwuziestu paru k, Po czym dosiadl sie bogaty arab. Jak sie potem okazalo.. na rushu. Najpierw pasuje do goscia sec. nut flusha na river na sparowanym boardzie. next hand utg open do 1k na 200/400 5 calli. ja sqz z aakj ss, 2 ai ja tez za ppzpstale ~12k. jeden pokazuje kkjq ss. arab 2356 wszystkie z innej parafii. flop T33 i dowidzenia przed 5 minutami. Updaty beda xzestsze bo jest juz net. pozdrawiam.
    • Cichosza
      Cichosza
      Brąz
      Rentry omahy bylo w cenie, takze wyszlo po 1 bi. Lecimy teraz z 300turbo holdem. niedwwno byl du. takze gl ;)
    • Cichosza
      Cichosza
      Brąz
      Wjebana pulka na 150/300 wazaca ponad 30k. ai pre aa vs ajo.....ehh. zostalo ok 10 bigsow na 200/400. Gl
    • Cichosza
      Cichosza
      Brąz
      Hej,
      1st entry w 1k przegrane w stnd spocie, cały turniej mialem wahania stacka, odpadam na 300/600 reszipuje ajs na 13-14 bigsach z bodaj buttona vs late position open. Wpadam na kk.
      Tego samego wieczoru gralem jeszcze 330 win the button. Poleciałem 21szy (33itm) w pulce na cziplid. Na boardzie Ts9s4 poszly staczki, ziomeczek pokazał flaszdroł 5s6s ja natomiast QQ z piczkiem, niestety po river to było za mało. Szansa na szipniecie bylaby po tym ogromna, bo masa szortow/zjebow + win the button struktura ;) Nie mniej jednak wpadl jakis malutki zwrocik ok 850$.
      Nastepny byl day1b 1k reentry. Nie udalo mi sie nabudowac w tym turnieju i odpadlem dość szybko bo chyba juz na 200/400 bez historii.
      Wczoraj byl grany rowniez Turbo Bounty €300 + €100 + €30. Na poczatku udaje mi sie zgarnac szybkie bounty. Nabudowany szukałem kolejnych skalpów. Najpierw podwoilem jakiegos szorcika, potem przyszedl spot gdzie otworzylem czerwone AJ z mid pos. bb na kilkunastu bigsach robi call. Spada flop 9c7c5c, bb open szipuje. Sprawdzam, pokazuje czerwone KQ, robie ciche ouuyeah, niestety K na turn mnie ucisza. Potem troche sie jeszczse odbudowuje i przegrywam AI prefloop moje KJ vs QJ.
      100e do zwrotów. Dzis gramy 2-dniowy 500e deepstack od 18. Glgl.