[PT4] Zapisane ręce same znikają !

• dzidzius15
      dzidzius15
      Brąz
      na forum od: 10.09.2009 Posty: 34
      Witam

Mam taki problem ze posiadam PT4 ręce są zapisywane w folderze wcześniej przeze mnie stworzonym. Podczas gry na P* wszystko jest ok ręce się zapisują ale gdy kończę grę i po kilku godzinach chce grać znowu to w folderze gdzie powinny być zapisane ręce nic nie ma w PT4 są. Jak to jest możliwe ze same się usuwają.
  • 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj dzidzius15,

Masz na myśli pliki *.txt? One nie mają znaczenia. PT4 zapisuje rozdania w bazie danych. Pliki txt przenoszone są do folderu Procesed (File -> Open Usera Data Folder).

Gdyby pliki nie były przenoszone to przy każdym uruchomieniu PT4, trzeba by sprawdzać coraz więcej plików.

Opcję tą możesz wyłączyć, ale jeśli nie będziesz ręcznie przenosić tych plików to po pewnym czasie PT4 przestanie działać, import będzie trwał bardzo długo.

Pozdrawiam.
    • dzidzius15
      dzidzius15
      Brąz
      Witam

Ale mam problem taki że jak chce sobie przeanalizować ostatnią sesje w następny dzień to nie wiem gdzie szukać tych rąk bo się nie wyświetlają automatycznie w Play Poker po włączeniu PT4.
    • smoku
      smoku
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 15.05.2008 Posty: 4 229
      Hej dzidzius15.

Żeby dokonać takiej analizy wchodzisz w View Stats-> My Reports. Z lewej strony klikasz New Report i wybierasz w nowym oknie "Hand Report".

Pozdrawiam
    • Krzysiek02
      Krzysiek02
      Brąz
      na forum od: 22.07.2009 Posty: 409
      Napisane przez dzidzius15
      Witam

Ale mam problem taki że jak chce sobie przeanalizować ostatnią sesje w następny dzień to nie wiem gdzie szukać tych rąk bo się nie wyświetlają automatycznie w Play Poker po włączeniu PT4.
      Klikasz View Stats po lewej masz filtry i wybierasz z jakiego dnia mają ci się wyświetlić statystyki. Mam nadzieje, że o to ci chodzi.

• dzidzius15
      dzidzius15
      Brąz
      Dziękuje bardzo za pomoc