Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

takie tam małe shipki

• maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      na forum od: 16.08.2013 Posty: 81
      Witam po około 7 miesięcznej przygodzie z holdemem udało się wkońcu coś ugrać w dwoch tutkach

PokerStars Turniej nr 775134870, No Limit Hold'em
      Wpisowe: $1.00/$0.10 USD
      1721 graczy
      Łączna pula nagród: $6824.00 USD
      Turniej rozpoczął się o 25/08/2013 20:00:00 ET

Drogi/Droga bluffmeokk,

Ukończyłeś turniej na 20. miejscu. Nagroda w wysokości 27,29 USD została przelana na Twoje konto prawdziwych pieniędzy.

Za udział w tym turnieju otrzymujesz 101,75 punktów Tabeli Liderów Turniejowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej Tabeli Liderów Turniejowych (TLB), odwiedź stronę http://www.pokerstars.pl/poker/tournaments/leader-board/

Gratulujemy!

Dziękujemy za udział w grze.

PokerStars Turniej nr 819010927, No Limit Hold'em
      Wpisowe: $3.00/$0.30 USD
      554 graczy
      Łączna pula nagród: $3768.00 USD
      Turniej rozpoczął się o 25/08/2013 20:00:00 ET

Drogi/Droga bluffmeokk,

Ukończyłeś turniej na 3. miejscu. Nagroda w wysokości 380,56 USD została przelana na Twoje konto prawdziwych pieniędzy.

Za udział w tym turnieju otrzymujesz 205,45 punktów Tabeli Liderów Turniejowych. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej Tabeli Liderów Turniejowych (TLB), odwiedź stronę http://www.pokerstars.pl/poker/tournaments/leader-board/

Gratulujemy!

Dziękujemy za udział w grze.

W ciągu 3 dni od wpłaty 12 dolarów zrobiłem 500 wypłaciłem 200 a dwieście przegrałem na drugi dzień a 100 to już zobaczcie na tego typu rozdaniach niestety
      http://www.boomplayer.com/poker-hands/Boom/4578887_E995DDB770
      miałem dobry BR a teraz zczyscilem się do 0 i nie mam pomysłu całkowicie na to jak odbudować swój bankrool który tak szybko udało mi się zbudować właśnie chyba za szybko i dlatego tak się stało.
  • 28 odpowiedzi
    • THCFalcon
      THCFalcon
      Srebro
      na forum od: 04.11.2010 Posty: 409
      Jak grasz NL50 z rollem 500$ to sie nie dziw ze storbiles :P

PS. lepiej rozegranych asow nie widzialem dawno ;)
    • Ikanz
      Ikanz
      Brąz
      na forum od: 17.09.2012 Posty: 23
      co ja pacze :)

patrzac na asy nie sadzisz ze tak szybko wygrales bo miales farta? nie myslales ze mozesz grac slabo?
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      Napisane przez maestrowithluck
      a co uważasz że bez farta da się wygrać w MTT masa coinflipów i spotów co są równe szansę trza mieć też farta , po prostu nie miałem pecha a farta w tym turnieju raczej nie miałem fartem a ni nie miałem pecha jak sądzisz że słabo gram to powiedz mi czemu? Błędem było to że na wyższych stawkach na all inach przegrywałem mając lepsze karty preflop jak idiota mi się all inował za 50 dolców Z J 10 ja miałem KK AA na Q 9 po flopie ma 15 % na strita dochodząmu dwie karty na all inie i wygrywam więc nie sądze że to wynik słabej gry tylko pecha ale 15% to zawsze 15% i zawsze można przegrać nie zawaliłem BRM z tiltowałem trochę ale gram krótko i też trochę błędów popełniam ale jak każdy więc wiesz.
    • MateQC
      MateQC
      Brąz
      na forum od: 08.05.2010 Posty: 535
      Twój nick maestrowithluck wyraża więcej niż tysiąc słów :) )
      (Bez ironii, żeby nie było)

Ja tam może i się nie znam, ale BR w wysokości 500$ to pozwala Ci grać nl20 bodajże (no oczywiście trzymając się BRM). Chyba koleżko opuściłeś niektóre lekcje hm... ?

A co do rozdania... Stackowanie się na turnie, gdzie już mógł siedzieć flush, trochę chyba niedojrzałe. No, ale patrząc na to rozdanie uważam, iż :

SOFT IS RIGGED ---> bo dał gościowi potrzebnego outa
      GUY IS CHEATER ---> bo wiedział, że po prostu river go wyswobodzi

Jeszcze raz powtarzam, nie ma tu krzty ironii ;)

Pozdro ziomeczku i powodzenia w dalszej karierze :)
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      nick nie ma nic do rzeczy akurat taki dałem bo nie miałem pomysłu na inny tyle.
    • Ikanz
      Ikanz
      Brąz
      Skladnia lezy :)

Zeby chociaz troche rozumiec pokera trzeba logicznie myslec.
      Gdybys logicznie myslal to bylbys swiadom dlaczego jestes slaby.

Lapiesz? :)

I wiecej wytlumaczyl Ci THCFalcon w swoim poscie.
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      a Ty może jesteś dobry pff słabe to jest to że oceniasz mnie po jednym rozdaniu ;) może sam się pochwał swoją grą zamiast stwierdzać kto jest dobry a kto słaby.
    • Ikanz
      Ikanz
      Brąz
      Po co piszesz na forum skoro nie radzisz sobie z krytyka?
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      a co Cię to interesuję? Słaby jesteś nie myślisz logicznie blablabla bo co? nawet zdania nie umiesz napisać czemu daj spokój bo ja rozumiem że każdy ma swoję zdanie ale najłatwiej napisać że ktoś jest słaby nie podajac nawet jednego argumentu czemu
    • MateQC
      MateQC
      Brąz
      A dlaczego złapałeś tilt ? Pewnie ktoś w okienku chatu wpisał Ci coś w stylu : "Hah, LoL fish " ? I poszło.... ?
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      nie nie nie tylko to był Tilt co przechodzenie na za duże stawki ale przez to że już wyszedłem na plus z roolem w grze mam 38 dolarów na 0.2.05 na zoomie nagle trzy tragiczne bad beaty w między czasie podobna sytacja na 0.5.0.10 wszedłem na wysokie stawki z roolem 140 dolców i dostałem draw do koloru i do strita wtedy chyba 40 zeszło później Asy byłem tam na plus cały czas na 0.25.0.50 i te asy właśnie i tak miałem większe szanse w tym rozdaniu po tych asach zostało mi 15 dolców zrobiłem 45 ale później na SnG dwa finałowe stoły i odpadłem K Q na K J i A K na A J i już tilt i 0 zostało tak to wyglądało...
    • Ikanz
      Ikanz
      Brąz
      Napisze jeszcze raz chociaz nie sadze bys zrozumial.

Panie Pro :)
    • MateQC
      MateQC
      Brąz
      Zawsze mi się wydawało, że jak stan konta się zmniejsza, to schodzi się na niższe stawki i tam stara odrobić stratę.... ? No, ale ja się chyba widocznie nie znam...
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      Napisane przez Ikanz
      Napisze jeszcze raz chociaz nie sadze bys zrozumial.

Panie Pro :)
      Panie pro to chyba o sobie piszesz koleżko sądzac po twoich wypowiedziach pan pro ocenił mnie że jestem słaby a i nie potrafie logicznie myslec ;( ( pan pro za to myśli logicznie i jest zajebisty om.
    • Faful
      Faful
      Brąz
      na forum od: 19.09.2011 Posty: 34
      Nie rozumiesz podstawowych zasad gry w pokera, poczytaj troche. Tym bardziej ze wszystkie potrzebne materialy masz dostepne za darmo. Ja tez jak zaczynalem grac myslalem ze AA sa niezniszczalne, zrzucalem wszystko na bad beaty. Posluchaj ludzi ktorzy sie na tym znaja, bo jak narazie to rzucasz kamieniami. Tyle z mojej strony.
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      Napisane przez Faful
      Nie rozumiesz podstawowych zasad gry w pokera, poczytaj troche. Tym bardziej ze wszystkie potrzebne materialy masz dostepne za darmo. Ja tez jak zaczynalem grac myslalem ze AA sa niezniszczalne, zrzucalem wszystko na bad beaty. Posluchaj ludzi ktorzy sie na tym znaja, bo jak narazie to rzucasz kamieniami. Tyle z mojej strony.
      Czyli AA na 77 to nie jest bad beat aha KK na J 10 all in preflop to nie jest Bad Beat 55 na AA to też nie jest bad beat okey okey .
    • Faful
      Faful
      Brąz
      na forum od: 19.09.2011 Posty: 34
      80/20 kazdy ma jakas szanse :)
    • 69CuZo69
      69CuZo69
      Brąz
      na forum od: 09.03.2010 Posty: 700
      Zostawcie chłopaka, nie jest na forum długo nie wie co to jest trzymanie się BRM...

fakt jest przesadą wbijać na takie stawki po takiej wygranej no ale może liczył że zrobi w 5 dni iks klocków...??

Powodzenia stary, czytaj dużo, graj więcej i wyłapuj z gry jeszcze więcej to może kiedyś będziesz prosem :fdrink

~~Nie nastawiajmy się do nikogo wrogo~~

pozdrawiam :fdrink
    • maestrowithluck
      maestrowithluck
      Brąz
      Napisane przez MateQC
      Zawsze mi się wydawało, że jak stan konta się zmniejsza, to schodzi się na niższe stawki i tam stara odrobić stratę.... ? No, ale ja się chyba widocznie nie znam...
      no masz rację ale na wyższych stawkach masz możliwość do szybszego i bardziej ryzykownego a na niższych wolniejszego ale mniej ryzykownego także wybrałem ryzyko no cóż gdyby się udało pewnie by nie było tego tematu ale zabrakło troszke szczęścia.
    • 1
    • 2