[HM2] Trackowanie rąk/HUD

• saja13
      saja13
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 594
      Siema mam 2 problemy z HM2

1. Jestem na stoliku, wszystkie HUDy mam łądnie poustawiane ale coś nie chce mi trackować rąk. Po 10 minutach na mnie mam zebrane 2 ręce, a na przeciwników jakoś też słabo zbiera tzn na niektórcyh po 1, na większość 0. Ciężko stwierdzić bo to na ZOOM nl2 więc tam dużo graczy
      EDIT: teraz w ogole mi nie trackuje handow ;/

2. Bardziej pytanie. Czy jest możliwość, aby mój HUD wyglądał inaczej niż HUDy przeciwników? Tzn nie chce żeby pokazywało mój winrate itp. Docelowo chciałbym, żeby to było tylko VPIP/PFR/3bet/Steal/hands

pozdro
  • 2 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej saja 13,

ad.1
      Czy jak wejdziesz w replayera to masz większe próbki na przeciwników? Wejdź też w Active Session i sprawdź czy rozegrane ręce pokazują się w miarę na bieżąco. Następnie napisz jak to wygląda.
      Zerknij też tu:
      Ustawianie HM2 pod Zoomy - poradnik
      Warto sprawdzić te ustawienia również.

ad.2
      Jak najbardziej.
      HUD Settings -> Stat Apearance -> kliknij na każdą statę której nie chcesz i odznacz:

Żeby nie widzieć pop-upa z winratem najlepiej ten winrate z niego wywalić. W sekcji 'Popup Designer' musisz wybrać każdy z popupów których używasz (sekcja popup w Stat Apearance i tam masz nazwy każdego popupa przypisanego do danej statystyki), kliknąć na odp. komórkę. Potem na gumkę i 'Clear Cell'.

Następnie 'Apply'.

Pozdrawiam.
    • saja13
      saja13
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 594
      Wielkie dzięki, wszystko już działa :f_thumbsup: