Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Grupowy challenge SNG 180 man!

• ts1947
      ts1947
      Brąz
      na forum od: 26.03.2012 Posty: 803
      Witam, byliby chetni do ogarniecia challengu na 180 tkach? Docelowo 2,5 $, jesli beda chetni na wyzsze stawki to mozna podzielic na kategorie. W kazdym razie ja jestem chetny na gre na 2.5. Mozemy rywalizowac w kategoriach profit/volume, lub sam profit. Start 1 wrzesnia. Szczegoly dogadamy tutaj, zalozy sie nowy watek i zaczniemy, poki co chcialem sie zorientowac czy beda chetni do walki ;)

2,5$
      1. ts1947
  • 33 odpowiedzi
    • Donikk
      Donikk
      Brąz
      na forum od: 16.11.2010 Posty: 1 564
      Ja mogę dołączyć.
    • ts1947
      ts1947
      Brąz
      no to poki co jest nas 2, zapraszamy wiecej osob, nie wstydzic sie :D
    • popek876
      popek876
      Brąz
      na forum od: 15.12.2010 Posty: 48
      Ja bede chetny na 2.5$. Ile ma trwac ten challenge? Proponuje na ilosc rozegranych turnieji lub czasowo (w tym wypadku lepiej by bylo patzrec na roi).
    • ts1947
      ts1947
      Brąz
      jak uwazacie, jak dla mnie moze trwac nawet caly wrzesien, wygrywa osoba z najlepszym profitem
      mozemy sie zrzucic po np 30$ i winner takes all ;)
    • Donikk
      Donikk
      Brąz
      Tzn. zrobić to lepiej pod względem ilości np. 1k-1,5k turków niż czasowo, bo tak to lepiej porównać wyniki.
    • ts1947
      ts1947
      Brąz
      nie, bo jak ktos bedzie zapieprzal i zagra w kilka sesji 1k turkow, to nie bedzie przeciez czekal na kogos komu zajmie to miesiac ;) wg mnie 2-4 tyg challengu z jasno okreslona data i wtedy porownywac profit
    • Donikk
      Donikk
      Brąz
      Dlatego lepiej obrać jakąś "normalną" ilość.
      Bo czasowo jest jeszcze gorzej, ktoś zagra 10 turków z czego wygra 2 a inny zagra 100 z czego wygra kilka i jak chcesz profit porównać ?
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 138
      Prawdopodobnie dołączę do czelendżu jesli pod uwagę będzie brany profit, a nie ROI, bo to bez sensu - jak można faworyzować jakiegoś niedzielnego gracza(no offence), który zagra te 20 turniejów dziennie i "ugłaszcze" ROI, które będzie nieosiągalne dla normalnego grindera grającego po 20-25 stolików na raz i robiącego 10x większe volume.
    • WaffleBubble
      WaffleBubble
      Brąz
      na forum od: 07.05.2012 Posty: 130
      Moim zdaniem powinniscie zawęzic zakres gierek, poniewaz jesli chodzi o granie o wiekszy profit to oczywiste jest ze jesli ktos kto gra 8 i 15 bedzie mial wiekszy profit niz gracz z 2,5. jesli chodzi o samo sprawdzenie profitu zawsze mozna odfiltrowac na sharkscope date range i i typ gierek. Jeszcze zawsze pozostaje sprawdzenie ROI ale tu sie pojawia kolejny problem bo gracze 3,5 R o ile sie nie myle beda mieli wiekszy ROI od gracza normalnych 180. Ale poki co chyba jedynymi chetnymi sa gracze z limitu 2.5 tak wiec opcja na poprostu wiekszy profit wydaje sie byc sensowna. Ogolnie to fajna inicjatywa, motywacja do gry to podstawa xD
    • ts1947
      ts1947
      Brąz
      Napisane przez duff2511
      Prawdopodobnie dołączę do czelendżu jesli pod uwagę będzie brany profit, a nie ROI, bo to bez sensu - jak można faworyzować jakiegoś niedzielnego gracza(no offence), który zagra te 20 turniejów dziennie i "ugłaszcze" ROI, które będzie nieosiągalne dla normalnego grindera grającego po 20-25 stolików na raz i robiącego 10x większe volume.
      dokladnie o to mi chodzi
      jesli challenge mialby potrwac powiedzmy caly miesiac (przykladowo) to wtedy probka bedzie miarodajna i wylonienie zwyciezcy po proficie bedzie sprawiedliwe

to jedna z opcji za ktora ja jestem

druga opcja to rozdzielenie puli nagrod jaka sie stworzy na dwie kategorie, mianowicie profit i volume. wtedy gracz A wygrywajacy profitem zgarnia polowe, a gracz B ktory zrobil lepsze volume bierze reszte i gitara.

WaffleBubble, w gre wchodzi rywalizacja tylko na tych samych stawkach ;)
    • popek876
      popek876
      Brąz
      Ja proponuje czas trwania cały wrzesień, minimalna ilosc rozegranych turnieji-1k, wpisowe 25$( do challengu) i wygrany zostanie wyłoniony na podstawie ROI.
    • Donikk
      Donikk
      Brąz
      Mi pasuje!
    • Matrys
      Matrys
      Brąz
      na forum od: 04.11.2011 Posty: 117
      ale pisza ci koledzy ze na podstawie roi mija sie z celem lepiej na podstawie profitu. Pzdr
    • ts1947
      ts1947
      Brąz
      Napisane przez popek876
      Ja proponuje czas trwania cały wrzesień, minimalna ilosc rozegranych turnieji-1k, wpisowe 25$( do challengu) i wygrany zostanie wyłoniony na podstawie ROI.
      wszystko mi pasuje, jednak ROI wymienilbym na profit i gitara :D
      niech wszyscy sie wypowiedza, ustalimy co i jak, zalozymy osobny temat i z dniem 1 wrzesnia mozna startowac

jesli bedzie wiecej chetnych, trzeba bedzie znalezc kogos kto przetrzyma nam pieniadze, ale mysle ze nie bedzie z tym problemu (ktos zaufany, to tak na wszelki wypadek gdyby ktos chcial potrollowac ;) )
    • popek876
      popek876
      Brąz
      Ok, moze byc profit.
    • wukaesiak
      wukaesiak
      Brąz
      na forum od: 21.06.2009 Posty: 13 948
      Napisane przez ts1947
      Napisane przez popek876
      wszystko mi pasuje, jednak ROI wymienilbym na profit i gitara :D
      niech wszyscy sie wypowiedza, ustalimy co i jak, zalozymy osobny temat i z dniem 1 wrzesnia mozna startowac

jesli bedzie wiecej chetnych, trzeba bedzie znalezc kogos kto przetrzyma nam pieniadze, ale mysle ze nie bedzie z tym problemu (ktos zaufany, to tak na wszelki wypadek gdyby ktos chcial potrollowac ;) )
    • kobitka24
      kobitka24
      Brąz
      na forum od: 17.11.2010 Posty: 20
      mi pasuje, profit, cały miesiąc, 2,5$ turbo
    • duff2511
      duff2511
      Brąz
      na forum od: 13.02.2011 Posty: 1 138
      Wukaesiałkę zgłasza się na escrowa czy do trollingu? :D Dawaj do czelendżu WKS!!!
      Możesz mnie dopisać do listy graczy na $2.5, nick philhell24. Dla $8 proponowałbym przeliczik 0.4, czyli "efektywny" BI $3.2, który rekompensowałby wyższy poziom na tych stawkach. W ten sposób dołączyłoby się ósemkowiczów do tej samej puli i pozwoliłoby na miksowanie stawek.
    • Donikk
      Donikk
      Brąz
      Napisane przez duff2511
      Wukaesiałkę zgłasza się na escrowa czy do trollingu? :D Dawaj do czelendżu WKS!!!
      Możesz mnie dopisać do listy graczy na $2.5, nick philhell24. Dla $8 proponowałbym przeliczik 0.4, czyli "efektywny" BI $3.2, który rekompensowałby wyższy poziom na tych stawkach. W ten sposób dołączyłoby się ósemkowiczów do tej samej puli i pozwoliłoby na miksowanie stawek.

Hmmm ... wolałbym tylko same 2,5$
    • 1
    • 2