[PT4] szukam popupa z cbet ip\oop flop\turn

• kk43r
      kk43r
      Brąz
      na forum od: 06.02.2010 Posty: 538
      Dobry,
      Posiadam obecnie popup taki :
      , ale brakuje mi w nim statystyk cbet ip cbet oop. W warsztacie pt4 nic ciekawego nie znalazłem.

Poratuje ktoś przygotowanym popupem, albo wskazówką gdzie szukać?

W moim brakuje mi limp\fold, limp\call, limp\raise, donk\f, d\c, d\r, cbet ip\oop flop\turn, raise cbet flop\turn, fold to raise cbet flop\turn.

Pewnie jak nikt nie wskaże to sam postaram się rozbudować swój, ale zdecydowanie wolałbym ten czas spożytkować w przyjemniejszy sposób.

Pozdrawiam
  • 14 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj kk43r,

W warsztacie tych statystyk nie będzie bo są już standardowo w PT4, wystarczy tylko ustawić IP/OOP

Reszta statystyk także znajduje się w standardzie PT4. Sprawdź ich opis w Configure -> Statistic.

Polecam samemu usiąść do zrobienia HUDa i Popupu. Gotowe rozwiązania mają bardzo często sporo błędów, a robiąc samemu można się ciekawych rzeczy nauczyć.

Jak chociażby brak, części dziesiętnej w AF, źle liczona statystyka Afq (jest zawyżona), zobacz czy pod statystyką oznaczoną W$SD masz tą właśnie statsytykę czy WSD.

U mnie to wygląda tak, jest dalej sporo do poprawek ale ja i tak zbyt mało ostanio gram, żeby dodawać szczegółowych statystyk...

https://dl.dropboxusercontent.com/u/69306832/HM%20popup%20Skibcio.pt4hudgroup

Pozdrawiam.
    • kk43r
      kk43r
      Brąz
      IP\OOP - o, myślałem że to bardziej schowane będzie :)

AF - oj, wrzuciłem jakiegoś starego HUDa - złapałem pierwszy z brzegu z folderu, wyglądał ok. AF już mam dokladniejsze

Bardzo dziękuje za twój HUD. Może się przyda przy przebudowie
    • Cebulaczek
      Cebulaczek
      Brąz
      na forum od: 26.02.2013 Posty: 616
      Czy da się ten popup Skibicia importować do HM2?:)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj Cebulaczek,

Niestety nie da się. Jednak to jest przerobiony popup z HM1, w HM2 chyba także się znajduje, wystarczy go trochę przerobić.

Pozdrawiam.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      podziel się popupem

o takie pop upy chodzilo jak wrzucilem?

skibicio czemu nie mowiles ze masz taki fjany main???????????????? :) lobuzie jeden:D

e: skibcio Ty uzywasz tych stat do AFq?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Ten popup wziąłem z Twojego HUD'a i go trochę przerobiłem, zapomniałem że było tam jeszcze kilka innych popupów...

Tak, zamieniłem staty dotycząca AFq, jeśli dobrze pamiętam to standardowa wersja z PT4 nie liczy jednej z akcji, chyba check.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      dobry z Ciebie 'przerabiacz" :) jakos lepiej mi sie na Twoja kolorystyke patrzy!
    • Finian8
      Finian8
      Brąz
      na forum od: 27.03.2008 Posty: 42
      Witam!

Jestem dość początkującym graczem. Wczoraj kupiłem PT4 i szukam jakiegoś fajnego popupa. Bardzo mi się podoba popup użykownika kk43r. Najlepiej jakby miał już wbudowane te statystyki o których mówi kk43r. Chciałby się ktoś nim podzielić. Byłbym skłonny nawet trochę za niego zapłacić.

Pozdrawiam

Ok jakoś sobie poradziłem ze zrobieniem takiego popupu ale zajęło mi to sporo czasu. Da się zrobić tak, żeby kolor czcionki ustawić dla wszystkich statystyk czy trzeba robić każdą osobno?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      ctrl+lpm możesz zaznaczyć kilka pozycji.

Na stronie PokerTrackera jest zbiór darmowych dodatków, jest tam m.in. HUD z popupami o nazwie aldon7, warto go sprawdzić.
    • kk43r
      kk43r
      Brąz
      Nie wiem czy tu zajrzysz skibcio, ale dziękuje za polecenie aldona7. Zajęło mi to troche czasu przestaweinie się do niego, ale teraz lepszego sobie wyobazić nie mogę
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      musisz sobie zaczac wyobrazac, bo bede go koksal :D
      powoli z mtt wracam na cashe i wiem ze on wymaga jeszcze dopracowania :D
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Wszystko zależy od potrzeb, ja np. bardzo uprościłem HUD'a aldon7 i tak naprawdę z popupów został mi tylko main popup z lekkimi modyfikacjami. Zrobiłem to ponieważ zawsze grałem na małej liczbie stołów, a ostatnio czasowo się nie wyrabiam i uznałem, że bardzo rozbudowany HUD/popup nie jest mi potrzebny, bo i tak większość statystyk byłaby niemiarodajna.
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 735
      Napisane przez Skibcio
      Witaj kk43r,

W warsztacie tych statystyk nie będzie bo są już standardowo w PT4, wystarczy tylko ustawić IP/OOP

Reszta statystyk także znajduje się w standardzie PT4. Sprawdź ich opis w Configure -> Statistic.

Polecam samemu usiąść do zrobienia HUDa i Popupu. Gotowe rozwiązania mają bardzo często sporo błędów, a robiąc samemu można się ciekawych rzeczy nauczyć.

Jak chociażby brak, części dziesiętnej w AF, źle liczona statystyka Afq (jest zawyżona), zobacz czy pod statystyką oznaczoną W$SD masz tą właśnie statsytykę czy WSD.

U mnie to wygląda tak, jest dalej sporo do poprawek ale ja i tak zbyt mało ostanio gram, żeby dodawać szczegółowych statystyk...

https://dl.dropboxusercontent.com/u/69306832/HM%20popup%20Skibcio.pt4hudgroup

Pozdrawiam.
      Pozwoliłem sobie zassać Twój PoP myśląc właśnie że może masz Call Open poprawny, ale nie masz.
      "Call Any PF Raise" to nie Call Open,, więc sobie zmień opis w PoP.
      Dodatkowo dla pfr 3Bet,fold do 3 Bet/4Bet masz złe statsy, bo liczą wszystkie 3bety/4Bety, a mają liczyć tylko te przed flopem jak z Popupu wynika...
      Reakcje na Steal z BB - też masz złe statsy-nie liczą tego co robi SB, to tyle co na szybko zauważyłem :fdrink.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Trochę ostatnio pozmieniałem tego popup'a. Call Open mam zmieniony na Call vs Open, mi on wystarcza...

Foldy i 3bety mogą być liczone także z dalszych streetów, teraz je zmieniłem, bo faktycznie masz rację.

Reakcje na sytucaje vs steal, są takie jakie chciałem mieć. Jeśli uważasz, że są złe możesz je zmienić :f_rolleyes:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/69306832/HM%20popup.pt4hudgroup

Dużo jest jeszcze do poprawy. Jednak tak jak wcześniej napisałem, zbyt rzadko zaglądam do statystyk i nie robię dużego volume więc z większości statystyk nie korzystam.