[PT4] Problem z nazewnictwem statystyk pt4!

• aldon7
      aldon7
      Brąz
      na forum od: 12.03.2011 Posty: 1 942
      hej,

potrzebuje kilka typowo cashowych statystyk, ale nie wiem czy ich w pt4 nie ma, czy sa pod innymi nazwami niz w HM

ktokolwiek widzial - ktokolwiek wie?

1. fold vs Squeez as a raiser/ Caler?2
      2. Fold to 4bet after SQZ oraz 4bet vs SQZ
      3. 3,4 ,5 bet /w nutz?
      4. czy Fold to float oop = skip cbet and x/f? (podejrzewam ze nie. w zwiazku z tym czy jest skipped cb na roznych streetach and x/f / x/r x/c?)
      5. jak robic osobne okienka (w HMie sporo ludzi uzywa, a nie widzilem u nikogo z pt. Chociaz chyba u Bielanka widzialem (?). )
      6. statystyka ktora zamienia ilosc rak 1333 -> 1.3k

pewnie jeszcze cos dorzuce, ale poki co bylbym wdzieczny za pomoc z tym :)
  • 6 odpowiedzi
    • martinez92pl
      martinez92pl
      Brąz
      na forum od: 21.12.2010 Posty: 1 097
      [treść edytowana]

//Próba ofert handlu - Vestelth
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj aldon7,

1, 2 i 3 to dość szczegółowe cashowe statystyki, nie ma ich w standardzie PT4, musiałbyś ich poszukać w Warehousie PT4 lub samemu je napisać.

4. Nie wiem czy dobrze Ciebie zrozumiałem... Chodzi Ci o Fold to T/R Probe Bet? Zobacz opis.

5. Jakie okienka?

6. Hands Abbreviated.

Pozdrawiam.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      hmm

1,2,3 - za glupi jestem na napisanie tego :) zostaje szukanie.

4 - chodzi mi o akcje kiedy vill jako OR nie cbetuje i daje mi rozne akcje:

x/f x/c lub x/r

(zle opisalem ta state w pierwszym watku)

5 - chodzi o 2 hudy dotyczace jednego gracza. jak np. mucki na ostatnich filmikach zooma.

6 - dzieki :)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Ja statystyk do tej pory nie pisałem, wystarcza mi to co jest w standardzie + staty ze strony PT4...

4 Czyli tak jak myślałem, sprawdź różne warianty statystyk zawierających słowo Probe. Probe bet

5 Czyli chodzi Ci o kolejny panel z HUDem. Wystarczy w edytorze HUDa dodać New Group oraz zaznaczyć dla kogo ma się ten panel wyświetlać.
    • aldon7
      aldon7
      Brąz
      Probe bety to cos innego. To sa leady rywala vs moj opuszczony cbet na pozycji :)
      Mi chodzi o akcje kiedy on nie cbetuje i gra np: x/c oop (zamiast cbet)

5 - dzieki :D

Skibcio Ty grasz cos wyzej cashe lub znasz moze kogos, kto ma pt4 i gra?

ogolnie tez szukam kogos z wolna chwila kto ma pt4, bo koksuje huda, ale nie jestem pewien czy sie gdzies nie pomylilem i fajnie byloby jakby mnie ktos sprawdzil :) Jak cos hud jest wrzucony na stronke :)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      x/f as pfr
      Statystyki

Niestety nie gram "wyżej" :f_cry:

Jeśli wstawisz swojego HUDa i opiszesz problem to na pewno ktoś się odezwie.