[PT4] [HM2] czy [PT4]

• nommine
      nommine
      Brąz
      na forum od: 07.04.2011 Posty: 940
      [HM2] czy [PT4]

Witam, czy jest jakas roznica w predkosci importowania rąk oraz housekeeping'u w tych dwoch programach ? i czy baza z pt3 bedzie kompatybilna z HM2 czy tylko z PT4 ?

pozdrawiam :f_ugly:
  • 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 543
      Witaj nommine,

W HM2 import rozdań jest szybszy. Czy jest to Twoje jedyne kryterium wyboru trackera? Housekeeping jest niezależny od trackera, teraz nie trzeba go robić.

Nie wiem czy jest opcja bezpośredniego importu bazy w HM2 z PT3. Najlepiej w nowym trackerze stworzyć nową bazę i przeprowadzić import z archiwum historii rozdań, folder Processed.

Pozdrawiam.
    • wukaesiak
      wukaesiak
      Brąz
      na forum od: 21.06.2009 Posty: 13 948
      Szybszy import w hm2 to ściema, bo nie obejmuje notatek, które pt4 tworzy jednocześnie, stąd np import w pt4 wynosi 70h/s, a w hm2 ponad 300h/s :pokerface:
    • r4c2k5
      r4c2k5
      Brąz
      na forum od: 03.07.2012 Posty: 532
      Kiedyś jak przechodziłem z HM na PT to starą bazę danych sam zaimportował. Ale zawsze możesz eksportować bazę danych do osobnego pliku i z niego też ją zaimportować.

Różnica między PT4 i HM2 jest głównie w NoteCaddy. PT4 robi je po prostu dokładniejsze.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Nawet z wyłączonymi notatkami w PT4, import rozdań będzie chyba trochę wolniejszy, nigdy tego nie testowałem. Jednak nie wyobrażam sobie jak miałoby to wpłynąć na wybór trackera... Przewaga ta będzie widoczna tylko podczas importu rozdań z kupionej historii rozdań. Jeśli w jednym trackerze import xxk rozdań będzie trwał 1h, a w drugim 2h to co tego, w obu przypadkach włączyłbym import i zostawił komputer aby sobie te dane przerobił, nie siedzimy przecież 24h na dobę przy komputerze...

r4c2k5 ja mam trochę inne zdanie, NoteCaddy (HM2) jest lepsze od NoteTrackera (PT4), tylko że NT jest w 100% darmowy, a żeby skorzystać z NC trzeba zapłacić więcej niż za samego trackera.

W PT4 już w zeszłym roku miały być wprowadzone zaawansowane tagi, jednak do tej pory tego nie zrobiono :s_frown:
    • Trepik11
      Trepik11
      Brąz
      na forum od: 28.05.2012 Posty: 7
      Cześć,
      Zastanawiam się nad zakupem trackera i biorę pod uwagę HM2 oraz PT4. Jakiś czas temu zainstalowałem triala HM2 ale chwilę później miałem dłuższą przerwę w graniu więc tak naprawdę w ogóle go nie przetestowałem. Teraz zainstalowałem triala PT4. Wygląda całkiem ok ale dzisiaj grając turniej powiesił się. Poradźcie proszę, który z tych dwóch jest lepszy i który polecacie. Jakie są zalet i wady poszczególnych trackerów? No chyba, że jest jeszcze jakiś inny warty uwagi. Z góry dzięki.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Witaj Trepik11,

Wybacz za brak odpowiedzi.

Kilka wad/zalet już zostało opisanych. To ty musisz wybrać sobie trackera. Jeśli skończył Ci się trial Hold'em Managera to napisz do nich może przedłużą Ci triala. Nie wiem jednak czy taka praktyka jest stosowana.

Pozdrawiam.