[HM2] Hud tylko na Heads-upy

• 7 odpowiedzi
    • hahabazinga
      hahabazinga
      Brąz
      na forum od: 20.07.2013 Posty: 83
      I czy sugerować się Czerwoną linią All-in EV(luck adjusted winnings) w grach typu HUSNG?
      Czytając anglojęzyczne fora widziałem kilka odmiennych opinii, co wy sądzicie?
      Wiem, że próbka jest super micro, tym bardziej martwi mnie taka rozbieżność po zaledwie stukilkudziesięciu turniejach:

Uploaded with ImageShack.us
    • Pasiv
      Pasiv
      Brąz
      na forum od: 24.03.2008 Posty: 515
      Ja tam się sugeruję linią EV. Gdyby nie ona już dawno rzuciłbym pokera. Akurat zapierdalam sobie 20 BI poniżej tej linii, więc tylko ona trzyma mnie przy zdrowych zmysłach ;)
    • hahabazinga
      hahabazinga
      Brąz
      No mam nadzieję, że jednak ta linia coś mówi, bo odjeżdża mi coraz wyżej...
    • malas1980
      malas1980
      Brąz
      na forum od: 13.08.2011 Posty: 188
      wejdz w "more filters"
      i w "tagging" wybierz heads up potem ok i w hm refresh

ev chyba nie do konca odzwierciedla prawde ja po ok 270 hu jestem 50BI pod ev fakt faktem ze bylo duzo suckoutow ale nie az tyle ;)
    • hahabazinga
      hahabazinga
      Brąz
      Filtr nic nie zmienia, no ale nawet jeśli by zmienił, to przez tą linię kaski mi nie przybędzie. Pozostaje wziąć się za grę i nie patrzeć na red line...
    • roqallo
      roqallo
      Brąz
      na forum od: 10.03.2009 Posty: 2 100
      EV jest to udział w puli więc mając QQ vs AK linia stoi w miejscu jak się już pre wystakujesz

jeśli zrobisz to z AA vs coś innego to na nl100 linia EV poleci tylko o 80% w góre jeśli przeciwnik ma 20% na win a ty wygrasz 100$

EV jest dokładna tylko trzeba umieć ją czytać ;P

red linie jest to non showdown winnings czyli to co wygrałeś/przegrałeś nie dochodząc do showdown i jest pomocna bo jeśli za dużo na niej tracisz to albo za często się poddajesz albo grasz za luźno i też się poddajesz ;]

EV to pomarańczowa :) przynajmniej tak z reguły
      niebieska to showdown winnings
      zielona to $$$$$ winings ;]

co do Huda to robisz tak:
      Hud options wubierasz huda do HU>>
      potem to :

i na końci ustawiasz tak...i zatwierdzasz.....

i sprawdź czy w tym oknie (na prawo i pod obrazkiem HUDA czy się zapisało to jak chciałeś....

• hahabazinga
      hahabazinga
      Brąz
      Kolory się zgadzają, ale w z tego co pamiętam to tak jest w zakładce cash.
      Nie ma chyba niebieskiej non-showdown w tournaments