[HM2] Nie działa HM2

• stawowylukasz
      stawowylukasz
      Brąz
      na forum od: 06.01.2011 Posty: 547
      Cześć mam problem z HM2 jak chce go włączyć to wyskakuje mi taki tekst :HM2 cannot connect to the PostgreSQL database server . This wizard will try to help find a solution .Click Next to begin . Jak wciskam napis Next wyskakuje mi następne okno i tekst :The PostgreSQL service cannot be found . Please start the service and click . Start Service nie odpowiada . Moje oprogramowanie to Windoes 7 Ultimate , 32 bitowy system operacyjny . Proszę o konkretną pomoc z góry dziękuje .
  • 1 odpowiedź
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej stalowylukasz,

sprawdź w procesach (Ctr+shift+esc -> procesy) czy jest tam taki proces jak PostgreSQL.exe po odpaleniu HM2. Jeśli nie ma, chyba najlepszym wyjściem będzie ponowna instalacja bazy. Jeśli masz jakąś historię rąk, którą chcesz zapisać, skopiuj sobie folder "Data" z folderu głównego bazy. Następnie w Dodaj/Usuń odinstaluj PostgreSQL i po odpaleniu Holdem Managera powinno się zainstalować na nowo. Jeśli nie, przeinstaluj HM2 i razem z HM2 zainstaluje się PostgreSQL. Po instalacji wrzuć Data do Data i chyba tyle :) .

Pozdrawiam.