[PT4] PT4 zgłupiał xD

• VonBucek2
      VonBucek2
      Brąz
      na forum od: 04.08.2011 Posty: 1 487
      Witam, próbowałem zainstalować PT4 po formacie kompa i wszystko szło dobrze do momentu kiedy trzeba było zainstalowac postgress, PT4 chciał to automatycznie zrobić ale mu nie wychodziło i cały czas wyskakiwał jakiś błąd wiec wziołem sprawe w swoje ręce sciągnołem baze sam i zainstalowałem bez żadnych błedów. PT4 ją wykrył i sie połączył ale wyskakuje mu taki komunikat:

Czyli baza mu si nie podoba, ale nie pisze ze nie bedzie działac wiec dałem ok i zaczołem grac na William Hill, hud odpalił i wszystko spoko, ale jak tylko dam "stop hands while playing" a potem "get hands while playing" to on sie zwiesza i nie chce juz ich dalej importowac i nie da sie go zamknąc bo pisze zeby mu pozwolić skończyc importować ręce, których nie importuje bo kilkadziesiąt rąk powinny sie importować w ciągu kilku sekund, jedyną możliwością żeby hud znowu zaczął działać to usunięcie plików z folderu z HandHistory bo wtedy juz nie ma co importować a jak otworze nowy stół i pojawi sie plik z nową nazwą w HandHistory to importuje jakby nigdy nic.

Tak wygląda kiedy w Hand History są pliki z wczesniejszej sesji:

• 2 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 527
      Witaj VonBucek2,

No właśnie... W przypadku Postgtesa instalowanie najnowszej wersji nie zawsze jest dobrym pomysłem. W komunikacie który otrzymałeś jest informacja, że wersja 9.1 jest nieobsługiwana i mogą z nią być problemy. Jak sam zauważyłeś nie było informacji, że nie będzie działać, bo czasem działa...

Dla systemów 32b zalecana jest wersja 8.4, dla 64b 9.0. Ja mam 32b system i wersję 9.0. Jak na razie wszystko działa dobrze.

Zacznij od dokładnego usunięcia wersji 9.1 i ponownej instalacji np. wersji 9.0. Uważam, że rozwiąże to Twój problem.

Pozdrawiam.
    • martinez92pl
      martinez92pl
      Brąz
      na forum od: 21.12.2010 Posty: 1 097
      [treść edytowana]

//Próba ofert handlu - Vestelth