[HM] Jak korzystać z Hold'Em Convertera?

• mafiagustawa
      mafiagustawa
      Diament
      na forum od: 12.08.2013 Posty: 24
      Chciałbym udostępnić historię moich rozdań na forum, do analizy. Problem polega na tym, że nie wiem, co wkleić do konwertera (http://pl.pokerstrategy.com/poker-hand-converter/) tak, żeby otrzymać content gotowy do wklejenia na forum. Wskazanie odpowiedniej opcji w Hold'Em Managerze (o ile istnieje) też mnie zadawala.

Póki co próbowałem kopiować tekst z Hold'Em Managera (PPM -> Copy Selected Hands to Clipboard) oraz bezpośrednio z historii w Poker770 (My Account -> Cash Table History -> Wybór stołu -> Wybór ręki -> skopiowanie tekstu ze strony) . Za każdym razem otrzymuję komunikat
      Wprowadzone przez Ciebie rozdanie nie mogło zostać skonwertowane. Najczęstszymi tego powodami są: Przebieg rozdania nie jest w języku angielskim. Proszę się upewnić, że historia rozdań jest zapisywana przez oprogramowanie pokerowe w języku angielskim. Próbowałeś wstawić rozdanie z nieobsługiwanej odmiany pokera lub z nieobsługiwanej platformy pokerowej. Próbowałeś konwertować kilka rąk jednocześnie lub wkleiłeś niepełną historię rozdania.

Z góry dzięki za pomoc. Jeśli było - przepraszam i proszę o linka. Próbowałem znaleźć, ale nie znalazłem.
  • 7 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

nie jestem pewien czy nasz konwerter sobie radzi z tymi rozdaniami, aczkolwiek mam dla Ciebie łatwiejsze rozwiązanie:
      Włącz hand viewera i postępuj zgodnie ze screenem.

Pozdrawiam
    • mafiagustawa
      mafiagustawa
      Diament
      A co to takiego Handviewer? Standalone aplikacja, czy może rozszerzenie klienta PokerStars? Google nie było zbyt pomocne w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie :( .

Jeżeli jest to rozszerzenie klienta PokerStars, to niestety odpada - ja gram na Poker770.
    • mafiagustawa
      mafiagustawa
      Diament
      Wybaczcie doubleposting, ale naprawdę chciałbym rozwiązać mój problem. Trudno dalej się rozwijać bez możliwości wrzucania rąk do oceny.

Żeby nie utrudniać (bo być może HM Converter to zły trop) - proszę o informację, co mam zrobić żeby mieć możliwość wrzucania rąk na forum, przy założeniach że gram na Poker770 oraz posiadam Hold'Em Managera.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hejka,

w reports albo Active Session PPM na rękę i 'View'. Bach, jesteś w Hand Viewerze :) . To integralna funkcja Holdem Managera 2.

Pozdr.
    • mafiagustawa
      mafiagustawa
      Diament
      Super, dzięki! Mam tylko jeszcze jedno pytanie - Converter nie pokazuje wysokości zakładów w przekonwertowanych rękach. Dlaczego? Według mnie to może być istotne przy ocenie rozdania.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Heja,

nie wiem dlaczego. Wklej tu przykładowe rozdanie i zobaczymy jak to wygląda :)

Pozdrowienia.
    • mafiagustawa
      mafiagustawa
      Diament
      Pytanie jest już nieaktualne - polubiłem się już z Converterem i współpracuje się nam nieźle :P . Brak wysokości zakładów dotyczył tylko jednej ręki, którą prawdopodobnie skądś skopiowałem - zatem pewnie w jej tekstowej postaci też nie było wysokości zakładów:

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$100/$200 Fixed-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is SB with 5, K.
      6 folds, Hero calls, BB checks.

Flop: (2 SB) 9, T, A (2 players)
      Hero bets, BB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: 1 BB.