[PT4] Statystyki lifetime

• 5 odpowiedzi
    • actuspl
      actuspl
      Brąz
      na forum od: 18.07.2012 Posty: 122
      Cześć!
      Twórcy nie przewidzieli takiej możliwości (w sumie tłumaczą to tym, że blokada jest dla dobra użytkownika i że takie dane są dostępne z poziomu programu, czy replayera).
    • dzejk0p
      dzejk0p
      Brąz
      na forum od: 29.12.2012 Posty: 513
      No ale jak to, przecież jak miałem ostatnio PT4 to było wszystko lifetime.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj dzejk0p,

Podczas gry możesz wyświetlić Swoje tylko statystyki dla dla stolika na którym grasz. W jakim celu potrzebujesz swoich lifetime statystyk podczas gry?

Tak jak actuspl napisał swoje lifetime statystyki możesz sprawdzić w PT4 np. w replayerze.

No ale jak to, przecież jak miałem ostatnio PT4 to było wszystko lifetime.

Coś takiego nie było nigdy obsługiwane, nawet w poprzedniej wersji PT, a także w HM.

Pozdrawiam.
    • dzejk0p
      dzejk0p
      Brąz
      na forum od: 29.12.2012 Posty: 513
      Napisane przez Skibcio

Coś takiego nie było nigdy obsługiwane, nawet w poprzedniej wersji PT, a także w HM.

No jak nie było jak miałem ?:D
      Było było.
      A w sumie to mi niepotrzebne, tylko tak chciałem mieć. W sumie to wątek do zamknięcia ;)
    • iamnotheretojudge
      iamnotheretojudge
      Brąz
      na forum od: 03.09.2012 Posty: 188
      z tego co się orientuje w HM jak usiądziesz do stolika a blindy jeszcze nie dojdą do Ciebie to owszem wyświetla lifetime ;) po zagraniu ręki statystyki się zerują.