[HM2] pokazuje staty innych graczy a nie moje

• Yaro39
      Yaro39
      Srebro
      na forum od: 06.07.2013 Posty: 100
      Witam. Od kilku dni zmagam się z HM2. Gram sity na ipoker i P*. Gram pod różnymi nickami, hm pokazuje mi zarchiwizowane kilka tysięcy rąk. Dzisiaj po rozpoczęciu gry na P* pokazał mi 3,9k po czym znowu się wyzerował, ale statystyki przeciwników, z którymi już grałem wcześniej pokazał prawidłowo. To samo na ipoker.
      Mam zaznaczone autoimport i są tam 3 foldery. Jak to naprawić?
      I jeszcze jedno pytanie czy licencję wykupuje się na określony czas. Teraz mam triala.
  • 5 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

licencję wykupuje się na stałe.
      CO to znaczy, że się wyzerował? Twoje statystyki przy stole są liczone od zera?
      Jakbyś mógł nieco więcej napisać łatwiej byłoby mi znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.

Pozdrawiam
    • Yaro39
      Yaro39
      Srebro
      Napisane przez salyk

dokładnie zawsze zaczynają się od zera, a przeciwników, z którymi grałem nie.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez Yaro39
      Napisane przez salyk

dokładnie zawsze zaczynają się od zera, a przeciwników, z którymi grałem nie.
      To jest normalne, celowe zjawisko. Dzięki temu wiesz jak przy danym stole przeciwnicy Cię postrzegają i jak możesz dostosować swoją grę :f_thumbsup:

Pozdrawiam
    • Yaro39
      Yaro39
      Srebro
      Zmyliło mnie to, że podczas wideo z sesji treningowych widac kompletne statystyki trenera, ale pewnie pochodzą z replayera bo tam i u mnie widać całość statystyk. Czy jest możliwość przełączania między takimi statystykami w trakcie gry? No i dzięki za wyjaśnienie sprawy :fdrink
      Teraz mogę przejść do dalszego rozpracowywania HM2.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      Napisane przez Yaro39
      Czy jest możliwość przełączania między takimi statystykami w trakcie gry?
      Niestety nie ma takiej możliwości. Wszystkie swoje ręce możesz zobaczyć tylko, tak jak piszesz w Replayerze :f_thumbsup:

Pozdrawiam