Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Chellenge na NL5 zoom

• johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 918
      Witam

Mam zamiar cisnąć NL5 zoom. Jako, że nie mam za wiele czasu na grę to muszę się jakoś zmotywować. Cele nie będą wygórowane jak na większość tutejszych grinderów, ale dla mnie może być ciężki do osiągnięcia, biorąc pod uwagę, że pracuję normalnie na etacie + jakieś fuchy wpadają i mam jeszcze inne czasochłonne zainteresowania.

Cele:
      Czas trwania challeng-u: od teraz do 31.08.2013 włączenie

1) Wbić 554VPP, co by uwolnić stallera 50$ - postanowiłem, że mojego Iża 56 z koszem wyremontuje tylko za kasę z pokera i właśnie 50$ brakuje na silnik z osprzętem, który mam zamiar kupić na początku września (na motobajzlu w Łodzi),
      2) Wbić 77,25$ i zaatakować w końcu NL10 - właśnie przez tego Iża mój bankrol topnieje (trzeba było kupić surówkę z papierami, oraz jak widziałem jakieś części w rozsądnej cenie to się w nie zaopatrywałem).

To by było tyle. Aha aktualizacja codziennie w wieczorem (w nocy) jak już zakończę grę w danym dniu.
  • 7 odpowiedzi
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Twoje cudeńko też tak wygląda?

Powodzenia w challengu :s_thumbsup:
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      No to mamy falstart

-13,45$
      140VPP
      5804h

a najlepiej niech zobrazuje moje dzisiejsze szczęście ta ręka

Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $5.00
      SB: $7.25
      BB: $4.98
      UTG: $7.45
      MP: $2.27
      CO: $7.62

Pre Flop: ($0.07) Hero is BTN with J:club: J:heart:
      3 folds, Hero raises to $0.12, 1 fold, BB raises to $0.39, Hero calls $0.27

Flop: ($0.80) A:club: 5:spade: 5:heart: (2 players)
      BB bets $0.45, Hero calls $0.45

Turn: ($1.70) J:diamond: (2 players)
      BB folds

Dzisiaj dużo rąk rozegranych, bo niestety w mojej lalce poszła linka sprzęgła i nie dało rady polatać to siadłem do gry.

dohpaZ to Twoja zabawka, prezentuje się rewelacyjnie. Moja to na razie rama (czeka na piaskowanie), silnik (jeszcze gar na nominale), ale bez osprzętu, zbiornik (od 49) w dobrym stanie i jeszcze parę pierdół - siedzenie, felgi odnowione i wycentrowane, błotniki. Ogólnie to czeka mnie jeszcze sporo roboty - na razie staram się zdobyć części. Po za tym nie robię oryginał, bo kosz mam od Jupitera (kajak). Po za tym chce zrobić solówkę. Na błotniku bagażnik z możliwością montażu siedzenia. Pewnie jeszcze jakieś drobne zmiany będą wprowadzone, ale to wyjdzie w praniu.
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Nie nie, broń boże. Ja się na motorach nie znam. Wstawiłem tylko, żeby potwierdzić, że coś takiego masz/remontujesz/naprawiasz (jak zwał, tak zwał).

Szczerze mówiąc, to ta maszyna na zdjęciu ładnie wygląda, ale pewnie kosztowała masę pracy i sporo kasy na części. Podobnie jak u Ciebie.

Jak możesz, to zapodaj zdjęcie swojej maszyny i w miarę postępów prac aktualizuj fotkę.
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      jak narazie około -40$ a Ev w okolicach 0 - aż się nie chce grać
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Srebro
      temat do zamknięcia, to nie ma sensu. jestem 65$ w plecy i 50$ pod EV. Zamiast motywacji d ogry wyszło coś zupełnie odwrotnego - słaba gra połączana z oszukującym łotrzykiem. Jedynie VPP lecą, ale nie o to chodziło, bo jak tak dalej pójdzie to będzie torba
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      Spokojnie, nie tak szybko :)

Odetchnij trochę od pokera i jak siadasz do stolików, to zapominaj o challengu, a myśl tylko o grze. Przy stolikach challenge Cię nie interesuje, on pojawia się, gdy odejdziesz od nich.
    • zbxzbx
      zbxzbx
      Brąz
      na forum od: 24.06.2012 Posty: 571
      No to ładny swing... :(
      Nie myślałeś nad normalnymi stołami?? Imo duuuzo więcej value..