[HM2] HM2 staty turniejowe

• yellowsock
      yellowsock
      Brąz
      na forum od: 09.03.2012 Posty: 326
      Siema,

mam nastepujacy problem. Gram 180 SNG's i w trakcie trwania sesji HM pokazuje jakies wyssane z dupy statystyki. Zwykle jakos aktualizowalo sie to do kilkunastu minut po sesji. Wczoraj jednak zamknalem sesje po 17, a teraz (prawie 24h pozniej)otwieram HM2 i widze jakiejs surrealistyczne wyniki. Przypisalo mi 9 razy 8 miejsce. Wchodze wiec w zakladke Tournaments i odszukuje te niby 8 miejsca. Klikam w jedno, ladnie przypisana wygrana, potem net wygrana, klikam ostatnia reke tego turnieju, i widze, ze odpadlem na 3 poziomie blindow....25/50....i 8 miejsce.

Normalnie rece opadaja. Przy volume jaki gram, manualna edycja totalnie mija sie z celem.

W HM2 moje ustawienia:

http://i.imgur.com/FcY7DvF.jpg

W sofcie starsow:

http://i.imgur.com/qaBzNE6.jpg
      http://i.imgur.com/m0GE59d.jpg

KIedy jednak wchodze w te foldery na swoim dysku:

C:\Users\Mariusz\AppData\Local\PokerStars.EU\HandHistory\
      C:\Users\Mariusz\AppData\Local\PokerStars.EU\TournSummary\

...to sa one puste. Nie ma w nich nic. Zmienilem nawet ustawienia systemu, tak aby pokazywane byly ukryte pliki, i foldery, ale nic sie nie zmienilo. W tych folderach nie ma nic. A przeciez mam zaznaczone "save" i podane sciezki w sofcie starsow. Jak to wyglada u was, zapisuje wam cos w tych folderach. Generalnie wszystie hand history ciagne z HM2Archive, gdzie mam zakladke pokerstars, miesiac, dzien, i turnieje.

Ma ktos moze jakies pojecie, czemu hm2 zapisuje mi wyssane z dupy dane, albo zna ktos moze rozwiazanie tego problemu. BYlbym naparwde zobowiazany:-) Pzdro!
  • 3 odpowiedzi
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

te foldery nie są puste. One zapełniają się w trakcie gry, ale podczas gdy HM importuje pliki stamtąd przenosi je i tworzy kopie w folderze HM2Archive.
      Spróbuj od nowa ustawić folder TournamentSummary zarówno w HM, jak i w sofcie PokerStars.
      Oczywiście grasz po angielsku?

Pozdrawiam
    • yellowsock
      yellowsock
      Brąz
      na forum od: 09.03.2012 Posty: 326
      Dzieki, dostalem juz odpowiedz na forum HM2....

The wrongly tracked finish position / results for PokerStars tournaments, is a known bug, HM-7306. (it's a recent bug that started when PokerStars updated their client).

Bugticket HM-7306: I've added your email address to the bug ticket, so you'll be automatically notified when it is fixed

---

It's normal your
      C:\Users\Mariusz\AppData\Local\PokerStars.EU\HandH istory\
      C:\Users\Mariusz\AppData\Local\PokerStars.EU\Tourn Summary\
      folders are empty.

The files in those folders are moved to your archive folder, C:/HM2Archive.
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      To już wszystko wiesz ;)

Jeślibyś miał jeszcze jakieś pytania, śmiało pisz.

Pozdrawiam