[PT4] Staty, a pozycja przy stole.

• Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Hej!
      Szukałem, szukałem i nie mogłem znaleźć. Mianowicie, PT4 uparł się, żeby statystyki były adekwatne do siedzenia w prawej-dolnej części stołu, a ja zawsze siedzę w lewej-dolnej, tyle tylko że gdy zmieniam miejsce, to staty zostają, a przesuwanie ich każdorazowo i na wielu stołach to jednak spora fatyga.

Jestem prawie pewien, że można to jakoś zmienić, i podejrzewam też, że znajdę to gdzieś w opcjach HUD'a, ale szukałem tego i szukałem, w końcu postanowiłem się poddać i zapytać tutaj.

Z góry dzięki za odpowiedź! :f_thumbsup:
  • 14 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Witaj Pomarancza,

HUD'a przypisujesz do poker roomu :s_p: W ustawieniach PT4 dla danego poker roomu musisz ustawić preferowane miejsce.

Pozdrawiam.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      No właśnie, tak myślałem... sęk w tym, że gram na Titanie, gdzie nie ma opcji wybrania preferowanego miejsca. ;D
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 171
      To chyba jest autocenter w opcjach.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Napisane przez yoovan
      To chyba jest autocenter w opcjach.
      Dziękuję za pomoc ( :sdrink )

Musisz ustawić Auto Center w PT4 i na Titan Poker.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Ustawiłem w obu auto center i dalej nic. ;< Po wejściu na stolik ustawiam się tam gdzie chcę, ale statystyki zawsze wyświetlają się dla miejsca w prawym dolnym rogu. W sumie już się przyzwyczaiłem do tego, większym problemem jest tylko to, że za każdym razem muszę je przestawiać, bo nachodzą na stacki albo karty.
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      na forum od: 30.09.2011 Posty: 5 927
      No w Holdem Manager ustawiasz jeszcze seating preferences... Przy zaznaczonej opcji autocenter w oprogramowaniu Aj(waj)Poker to jest bodajże cyfra 3. W PT z pewnością jest podobnie
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 171
      Kiedyś miałem na bałwankach staty wszędzie. Po pierwszej rozegranej ręce "się" ustawiały jak trza.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Pomarancza pokaż screena z ustawień PT4 oraz tego jak to wygląda na stole.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Screen z PT4:

Screen ze stolika:

Jak widać staty pana po lewej są na mnie, a moje są po prawej. Poczekałem nawet kilka rozdań z myślą, że może PT4 potrzebuje czasu i za chwile przerzuci staty, ale niestety. Dodam, że soft mam po angielsku i w opcjach Titana też mam ustawione "auto center"

btw:
      Napisane przez Varrancomando
      Aj(waj)Pokercyfra
      ;)
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      No fajnie. Tylko, że jeśli zaznaczysz autocenter w titanie to powinienneś automatycznie zajmować miejsce, które zajmuje gracz ODNOLUB. Kompletnie Nie mam pojęcia dlaczego siedzisz po lewej...
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Napisane przez Skibcio
      (...)
      Titan Poker -> Settings -> Table -> zaznacz Auto Center.

Po wciśnięci Ctrl możesz przesuwać panele z HUD'em. Gdy go ustawisz kliknij ikonę PT4 na stoliku i wybierz Save Layout.

Będziesz zawsze siedzieć w prawym dolnym rogu. Nie da się tego zmienić.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Napisane przez Varrancomando
      No fajnie. Tylko, że jeśli zaznaczysz autocenter w titanie to powinienneś automatycznie zajmować miejsce, które zajmuje gracz ODNOLUB. Kompletnie Nie mam pojęcia dlaczego siedzisz po lewej...
      Bo sobie tam siadłem. ;D Właśnie sęk w tym, że moim celem nie jest to, żeby HUD w ogóle działał, bo działa jak trzeba, jak chcę to mogę nim ruszać i ogólnie nie narzekam, tylko wszystko działa wyłącznie dla miejsca w prawym dolnym rogu, a ja preferuję jednak lewy dolny, ale z tego co widzę, nie ma szans na zmianę.

Napisane przez Skibcio
      Napisane przez Skibcio
      (...)
      Titan Poker -> Settings -> Table -> zaznacz Auto Center.

Po wciśnięci Ctrl możesz przesuwać panele z HUD'em. Gdy go ustawisz kliknij ikonę PT4 na stoliku i wybierz Save Layout.

Będziesz zawsze siedzieć w prawym dolnym rogu. Nie da się tego zmienić.
      Do tego zdążyłem już dojść. Chodziło raczej o to, żeby HUD wędrował ze mną po stoliku, ale widzę że się nie da.

Anyway, dzięki za pomoc i fatygę! :f_thumbsup:
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      ... tylko wszystko działa wyłącznie dla miejsca w prawym dolnym rogu, a ja preferuję jednak lewy dolny, ale z tego co widzę, nie ma szans na zmianę.
      Nie da się :D Trzeba iść na kompromis. Swoją drogą skoro nie korzystasz z autocenter to dlaczego zaznaczasz tę opcję w trackerze? Jeśli ją odznaczysz to wydaje mi się, że po 1 rozegranej ręce wyświetlą ci się staty dla twojej aktualnej pozycji przy stole i zgodnie z nią statystyki pozostałych graczy. Chyba się nie mylę??
      Ja od zawsze używam autocenter i nie narzekam. Faktycznie fajnie by było móc wybrać pozycję w lewym dolnym rogu, co pozwoliłoby na bardziej ekonomiczne rozplanowanie 8-10 stołów... Ale to tylko detale. Pozdrawiam
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Ogólnie już wolę żeby mnie zawsze stawiało w tym prawym-dolnym niż za każdym razem gdzie indziej, więc zostawiam sobie tę opcję, ale liczyłem że można właśnie sobie ustawić, żeby był to lewo-dolny. Niby nic nie znaczące, ale jak się trochę posiedzi w danym miejscu, to później trudno się odzwyczaić, ale jakoś się przyswajam.