[PT4] Czyszczenie historii

• Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Hej!
      Mam takie proste i przyjemne pytanie. Podczas instalacji poleciło mi importowanie historii rozdań, więc importowałem. Teraz jednak chciałbym żeby statystyki naliczało zupełnie od nowa. W zakładce "database" użyłem opcji "purge hands", teoretycznie skasowało mi historię rozdań, kliknąłem przycisk "refresh" i nadal widzę graf i moje statystyki. Czy jak zagram jakieś rozdanie to zacznie naliczać od nowa, czy coś jeszcze muszę pokombinować, żeby cała historia dotychczasowych rozdań zniknęła?
  • 3 odpowiedzi
    • whiler
      whiler
      Brąz
      na forum od: 27.08.2009 Posty: 2 351
      nie prościej zrobić nową baze?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 601
      Witaj Pomarancza,

W Purge Hands musisz ustawić odpowiednie filtry. Musiałeś tak je ustawić, że niczego nie usunąłeś.

Jeśli chcesz zacząć zupełnie od początku to najlepiej jest stworzyć nową bazę danych, pamiętaj o tym aby ustawić ją jako aktywną i domyślną. Wszystko w oknie PT4 -> Database.

Pozdrawiam.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      To pierwsze o czym myślałem, ale zastanawiałem się jakie ewentualne konsekwencje, których nie umiem przewidzieć będą miały miejsce, więc uznałem, że na pewno gdzieś można szybko i łatwo po prostu wyczyścić aktualną bazę danych.

edit:
      Okej dzięki za szybką i konkretną odpowiedź, aczkolwiek muszę przyznać, że zdążyłem sobie z tym poradzić. Miałeś rację, nie usunąłem tego co trzeba było. ;p