[Equilab] Jaki program do liczenia equity tylko na flopa?

• kaszmir03
      kaszmir03
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 13
      Mam prośbę
      Czy może znacie lub używacie programu który liczy equity tylko na poszczególne streety, bo używam EQUILABA i on liczy equity na wszystkie do River a ja chciałby sprawdzić jakie miałem procentowe szanse tylko na Flop
      Kiedyś miałem taki programik ale po zmianie kompa gdzieś mi się stracił chyba nazywał się POKER EQUILATOR ale nie jestem pewny (w necie nie znalazłem)
      bo chciałem po testować z innymi układami tylko na Flop ?(
      Jeśli macie to podajcie link lub może ma ktoś instalkę to podam emila
      z góry dzięki :tongue:
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 539
      Witaj kaszmir03,

Nie rozumiem tej niechęci do Equilaba, to jest bardzo dobry, darmowy program.

W jaki sposób Equilab lub jakikolwiek inny program miałby liczyć Equity na R mając informacje tylko o kartach z flopa?

Rozumiem zmianę Equity na następnej ulicy biorąc pod uwagę kartę jaka spadnie... tylko Equilab jest w to wyposażony. Tools -> Scenario Analyser.

Pozdrawiam.
    • kaszmir03
      kaszmir03
      Brąz
      Dzięki za zainteresowanie
      EQUILAB jest super używam cały czas :f_thumbsup:
      tylko pamiętam że jakieś 3lata temu miałem taki program podobny do equilab i on liczył prawdopodobieństwo na poszczególnych streetach tam dało się ustawić (wyłącz Turn i River) i liczył jakie są szanse na flopie
      np. standardowy przykład AA vs KK do river ok 80/20 a na flopa około 88/12
      tak tylko pytam z ciekawości czy ktoś może ma taki programik bo chciałem sobie różne układy posprawdzać tak dla zobaczenia wyniku np. jak trafię na maniaka który gra limp ktoś gra raise a ja np z AA gram mocny 3bet i on sprawdza z 86s i flop 88K jakie jest prawdopodobieństwo trafienia takiego układu prze nie go na Flopa, (pewnie max 5-7%) ale się zdarza, tak z ciekawości :]
      pozdro :fdrink
    • kaszmir03
      kaszmir03
      Brąz
      Udało mi się dogrzebać na nacie do tego programiku :fdrink
      to jest stary PokerStrategy.com Equilator i został on zastąpiony EQULABEM
      i właśnie on ma tam funkcję że można sobie ustawić procentowe szanse na wygranie na poszczególnych streetach
      i sprawdziłem sobie mój przykład AA vs 86s do river (78/22%), ale na flopie by wygrać z 86s to tylko (94,5/5,5) jest różnica duża czyli jak zwykle fish miła fart i tylko się człowiek wku............a :f_mad:

tu jest link jakby ktoś się chciał pobawić czy posprawdzać

http://static.pokerstrategy.com/software/6/download/setup-equilator_1.8.exe

pozdro :fdrink

można zamknąć temat