[HM2] Po formacie baza przywrócona ale bez rąk

• Blad3K
      Blad3K
      Brąz
      na forum od: 21.02.2012 Posty: 386
      Witam,
      Przeinstalowałem windowsa i zrobiłem format c. Wiedziałem że nie muszę lokalnie zgrywać bazy bo ją zsynchronizowałem z chmurą. Jak postawiłem nowy system i zainstalowałem HM2 to baza się normalnie zsynchronizowała (poszło kilkaset batch'ów). Jednak w trakcie gry widzę że nie mam prawie wcale rąk na przeciwników. Czasem jest po kilkadziesiąt ale nie więcej, a zauważyłem że na jedego rega na które miałem kilka tys. rąk nie mam teraz ani jednej.
  • 3 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Hej,

pierwsze co mi się nasuwa na myśl to może masz zaznaczone:
      HUD Options -> Config Properties -> Use Session Stats?

Jeżeli to nie to to daj znać

Pozdrawiam
    • Blad3K
      Blad3K
      Brąz
      na forum od: 21.02.2012 Posty: 386
      Nope. Use session stats wyłączone.
      Postanowiłem że zbiore wszystkie ręce jakie mam i je wyeksportuje, bo mam też laptopa i na nim też grywam. Na lapku również nie miałem wszystkich rąk, nawet jeszcze przed formatem na głównym kompie.
      Po eksporcie usunę tę bazę danych, i stworzę nową na którą wgram wyeksportowane ręce. Może od tej pory będzie się już poprawnie zapisywać.

Takie pytanie: czy jeżeli jednego dnia gram na jednym komputerze i zsynchronizuje bazę na koniec dnia, a potem znowu dokonam synchro na drugim kompie to czy na przykład zakładka active session pokaże sesje graną na pierwszym kompie? Bo pamiętam że każdy komputer wyświetlał tylko swoje sesje pomimo że oba są podpięte pod tą samą bazę.
    • jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj Blad3K,

Przepraszam, że musiałeś tak długo czekać na odpowiedź.

Czy postawienie nowej bazy pomogło? Może synchronizacja do chmury została obarczona jakimiś błędami?

Niestety w kwestii pytania, które postawiłeś - nie ustaliliśmy odpowiedzi w gronie moderatorskim, dlatego muszę Cię odesłać z Twoim pytaniem do supportu Hold'em Manager 2:

http://www.holdemmanager.com/store/priority-support/

Mam nadzieję, że uzyskasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź.

Pozdrawiam,
      jeneral86