[inne] TST Licencja

• Fenris72
      Fenris72
      Brąz
      na forum od: 22.04.2011 Posty: 132
      Siema.

Mam pytanie odnośnie Table Scan Turbo. Konkretnie chodzi mi o kwestie zakupu i licencji. Z tego co wyczytałem licencja jest dożywotnia i można zainstalować program na dwóch komputerach. Na jakiej podstawie licencja jest powiązana z komputerem? Dotyczy to np. płyty głównej? I w takim wypadku po zmianie płyty licencja wygasa? Czy np. to jest kwestia systemy i w takim przypadku już sam format i przeinstalowanie systemu może powodować problemy z licencją?

Ogólnie chodzi mi o to na jakieś zasadzie to działa i jak to wygląda właśnie w przypadku formatowania albo kupna nowego kompa? Czy może to jest tak, że jednocześnie program może być zainstalowany na dwóch kompach ale jak odinstaluje z jednego to mogę zainstalować na innym?

A druga sprawa to czy istnieje jakaś alternatywa dla TST? Kiedyś się rozglądałem za czymś takim ale było z tym kiepsko, podejrzewam, że wiele się nie zmieniło? Wychodzi chyba na to, że warto zainwestować w ten program? ;)
  • 3 odpowiedzi
    • Fenris72
      Fenris72
      Brąz
      na forum od: 22.04.2011 Posty: 132
      Rozumiem, że nikt nie korzysta z TST? :s_ugly: :D
    • spinek
      spinek
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.09.2009 Posty: 5 894
      Cześć Fenris72,

Tego typu licencję posiada też Holdem Manager czy PokerTracker i nie ma problemu z zakupem nowego komputera i przeniesieniem na niego licencji.

To, czy i w jaki sposób program sprawdza czy dany kod licencyjny nie jest używany na więcej niż dwóch komputerach, to już inna sprawa.

W każdym razie, jeżeli napotkasz jakieś problemy, po prostu skontaktuj się z supportem TableScan Turbo.

Pozdrawiam
    • 00471
      00471
      Brąz
      na forum od: 30.03.2011 Posty: 2 590
      Czytałem kiedyś, że licencja jest resetowana po kontakcie z supportem. Niby trochę niewygodne, ale np. HM2 używałem z powodzeniem na 4 komputerach resetując sobie licencję przez internet, więc najwidoczniej chcą tego uniknąć.

A wracając do TST - musisz poszukać, jestem pewien że to jest kwestia 5 minut w google.