[HM2] specyficzny problem

• 11 odpowiedzi
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      na forum od: 10.03.2012 Posty: 1 761
      kolejna rzecz, po wlaczenniu pisze mi cos o desktop composition is currentl....

i kolejna, czemu w ikonce hm2 na pasku jest znaczek administratora?
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      i jeszcze jedna, boze, przepraszam, ale nigdy nie mialem problemow zhm2, a dzis po wielu dniach peprzenia sie z kompem same problemy ;/ dodatkowo jak klikam na import hands mam caly czas import w toku i nie importuje ani jednej reki. :facepalm:
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witaj,

dużo pytań, dlatego ja też potrzebuje więcej szczegółów.
      Co grasz? gdzie grasz? Jaki masz system?

Co do tego, że w seating preferences masz tylko te roomy.. rozegraj kilka rąk na innym roomie i dodatkowe roomy powinny się tam pojawić.

Pozdrawiam
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      na forum od: 09.11.2009 Posty: 2 096
      Masz wyłączone kompozycje pulpitu czy jak to zwą i HM komunikuje, że może nie działać poprawnie. U mnie działa.
      Uruchamiasz jako administrator i niech tak zostanie.
      Ściągnij najnowszą wersję, poprzednia miała problem z importem rąk. Ja też mam wciąż niby import w toku, ale tak naprawdę to nieprawda :]
      Może to przez te kompozycje.
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      a teraz kolejne jaja, ogolem hm odpala sie jako administrator, pokerstars tez mial ale nie ma tego znaczka przy odpalaniu. pierwsza sesja wszystko gralo, a teraz... teraz kolejnych nie wrzuca. gram nh na pokerstars , system windows 7. uaktualnilem hm2. nici. wielkosc database 470mb. zauwazylem ze na stolach nawet nie ma odpowiednich ksyw, pomyslalem ze moze hm pobiera rece z automatu ktory sciaga na hand history z serwera. ale wylaczylem go, wywalilem w pizdziet. a na stolach jajca. nie ma nawet mnie i moich statystyk.

ok. problem sie znow naprawil, ale jedyna zakladka w active session jest.. active session, nie da sie wrocic do poprzednich sesji mimo ze ogolny wykres i statystyki sie rysuja. nigdy nie mialem problemow z trackerem. instalowalem ok 10 razy, i zawsze robilem tak samo.

myslalem ze dam sobie rade, ale nie ma rak z poprzedich rozdan, sa tylko gole statystyki wiec nic przyjemnego. :(
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      Trzeźwyś? Bo mało rozumiem. Jeśli mam problem z importem to sprawdzam czy room mam zaznaczone cośtam gdzieśtam (wiadomo o co chodzi) i czy HM widzi odpowiedni folder.
      No musi działać. I jeszcze odświeżanie w HM.
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      no i lipa. w zakladce active session jest tylko aktywna sesja. ktora i tak sie sypie jesli zrobie chwile przerwy i zaczne grac dalej. rece do ession reviev z poprzedniej sesji umarly smiercia naturalna. trzezwy, spokojny, umiarkowanie skupiony.
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      Bo to w reports trza paczeć.
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      jakos zawsze patrzylem w active session i tam wybieralem sobie ktoras z sesji i przegladalem rece. chwila. gdzie znajde w kupie wszystkie moje rozdania? zapewne gdzies w reportsach ale gdzie?

edit; mam, obejdzie sie bez formata jesli nie powroca poparzednie problemy, mimo wszystko nie wiem jak ruszyl mi hm. zawiesil sie na sesji sprzed godziny i po 10 minutach zaczal zyc.
    • yoovan
      yoovan
      Srebro
      Jest okno na dole jak byk. Może włącz te kompozycje pulpitu czy cuś.
    • ohayonippon
      ohayonippon
      Brąz
      jak je wlaczyc? znow zagralem sesje normalnie, a przy drugiej ciagle waiting for hands, i nic..

wyglada na to ze hm nie wrzuca sobie rak. z pokerstarsa automatyczne rece zapisywalem w przeroznych miejscach i zapisywaly sie. jednak check for hands i brak statystyk mowi mi, ze hm ich nie chce pobrac.

wlaczylem managera, rece sie z aktualizowaly, i zas stoi w miejscu;/