100$ -> 400$ w 30 dni

• lukboystar
      lukboystar
      Brąz
      na forum od: 18.06.2013 Posty: 26
      Rodzaj gry: 1,1$ rush on demand
      Czas: 30 dni lub 400$
      Roll początkowy: 100$

Celem jest gra z prawidłowym BM. 100BI to chyba minimum i jeżeli nie trafi mi się downswing to wszystko powinno się udać. Pierwszy update w niedziele.
      Po co mi 400$? Zapraszam na bloga.
  • 19 odpowiedzi
    • AArvanity
      AArvanity
      Brąz
      na forum od: 04.06.2011 Posty: 747
      Panie kochany 90 BI + 180tki + prawidłowy BM - imma done ;d
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      co to te 180?
    • lukboystar
      lukboystar
      Brąz
      W turniejach które mam zamiar grać gra około 150 osób i przez to, że są one turniejami rush gra przypomina bardziej 180 non turbo z pokerstars. Challange kuby_brt (300$ -> 3000$) pokazał, że na nawet mając poniżej 70BI bez większego swinga na początku bez problemu cel jest do zrealizowania.
      Dodatkowo 100$ nie jest dla mnie jakaś ogromną kwotą i w przypadku torby jestem w stanie zrobić reload i powtórzyć challange.
    • destrukttt
      destrukttt
      Brąz
      na forum od: 07.01.2011 Posty: 972
      A widzisz różnice między non turbo a turbo? Bo ja tak i 70 BI na non turbo to nic nadzwyczajnego.
    • lukboystar
      lukboystar
      Brąz
      Napisane przez destrukttt
      A widzisz różnice między non turbo a turbo? Bo ja tak i 70 BI na non turbo to nic nadzwyczajnego.
      Nie bardzo rozumiem. Sugerujesz, że 70BI to za mało ?
    • AArvanity
      AArvanity
      Brąz
      Napisane przez lukboystar
      Napisane przez destrukttt
      Nie bardzo rozumiem. Sugerujesz, że 70BI to za mało ?
      :D DD

Więc przyjacielu który próbuje grać challenge z poprawnym BM, zauważ że za win jest koło 50 BI , poprawne BI to 300-500 jak kto lubi i co robi z tymi pieniedzmi a ze to nic nie znaczace micro z 200 już bym siadal nie mniej
    • lukboystar
      lukboystar
      Brąz
      Tak naprawdę nigdzie nie ma żadnych wytycznych odnośnie tych gier. Siadam mając 90 - 100BI. Reload następnych 100$ nie jest dla mnie problem. Tak jak napisałeś są to najniższe stawki i agresywny BM powinien pomoc w szybkim przeskoku wyżej.

Jeżeli ktoś ma abonament na sharku to prosiłbym o wyflitrowanie tych 5 graczy:

pokstelk
      MrCosa85
      ludmelo04
      CesarVel
      alex0226

under 2$, 7 or more tables, rush.
      Chciałbym zobaczyć jaki był największy swing w tych grach aby mieć jakiś punkt odniesienia.
    • AArvanity
      AArvanity
      Brąz
      "Celem jest gra z prawidłowym BM."

Trzymałem cie za slowo i cycki! a tu takie cos!!111!1o

I pamietaj jesli wygranie smiesznej 180 podwaja twoj roll to

:D
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Widzę, że niewielka różnica zdań dotycząca BRM ;)

Widziałem tytuł, że chcesz dojść do 400$ i w tym życzę Ci powodzenia, nie wnikając w szczegóły związane z BRM ;)
    • AArvanity
      AArvanity
      Brąz
      troche sie sprzeczamy ale tylko po to zeby sie podotykać jak na dobrym gay party
    • lukboystar
      lukboystar
      Brąz
      Wzoruje się na Bankroll Builder gdzie wygranie pierwszego turnieju dawało wzrost rolla o 80%.
      U mnie ten stosunek jest mniejszy bo wynosi 50%.
      Tak naprawdę dolna granica tego challange nie ma znaczenia bo zakładam możliwość ponownego depozytu. I równie dobrze mógłbym zaczynać z 20BI i 10x reload.

Napisałem do największego rega tych turniejów pytanie odnośnie jego największego swinga i propozycji bankroll managmentu.
      Ważniejszy jest suma końcowa, którą chce uzyskać i zacząć z nim grę na wyższych stawkach. Póki co trzymam się 400$ ale, jeżeli pokstelk odpisze mi że potrzebna jest większa ilość to będzie update :)
    • AArvanity
      AArvanity
      Brąz
      Jesli naprawdę jestes poczatkujacy to na powaznie nie polecam tych 4,4 z rollem 400$(jesli cudem dotrzesz ;d) bo to strzelenie sobie w stope przed maratonem ale moge pocieszyc ze w godzinach szczytu odpala sie 1 na 30min wiec dlugo bedziesz bankrutowac;d ale GL!
    • lukboystar
      lukboystar
      Brąz
      Pierwsze koty za płoty

Liczba gier: 34
      Bankroll: 130.53$

Liczba gier nie powala, ale wynik zadowala. Była jedna wygrana i jedno 3cie miejsce + 2 FT i 1 ITM. Poziom jest zerowy. Regów póki co może z 5ciu, do tego najlepszy gracz na tych stawkach wkupuje się za 2BI co jest dla mnie ogromną stratą value - ponieważ podwajając wpisowe zmniejszamy o 50% ilość BI do wygrania za pierwsze miejsce.
      W tym tygodniu zaplanowałem 5 sesji więc i volume mam nadzieję się zwiększy.

Do następnego !
    • lukboystar
      lukboystar
      Brąz
      Lecimy z volume ;-)

Liczba gier: 61
      Bankroll: 186.57$

Dzisiaj 27 gier w tym 4 cashe. Udało się raz wygrać i raz odpaść w hu.

Jutro zaplanowałem analizę mojej dotychczasowej gry. Dodatkowo mam parę rozdań które chce przeanalizować w dziale oceny rozdań.

Obserwuje ruch na 4.4$ i wyżej i rzeczywiście po ukończeniu tego wyzwania prawdopodobnie będę musiał zmienić grę. Jakieś propozycję ?
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Szybko idzie Ci wypełnianie ego wyzwania. Podejrzewam, że nie będziesz potrzebował miesiąca, aby zgromadzić te 400 $.
    • lukboystar
      lukboystar
      Brąz
      Liczba gier: 74
      Bankroll: 229.60$

Shark chyba coś zgubił bo powinno być 80 gier.
      Póki co idzie bardzo dobrze. Tak jak napisał dohpaZ challange może skończyć się szybciej. I chyba wiec co dalej. Dzisiaj wystartowało około 20 gier od 18.00 do teraz na 4.4$ rush, co jest wystarczającą ilością na sesje.
      @AArvanity

Dlaczego wkupujesz się za 2BI ? Sprawdziłem historie Twoich gier i ani razu nie połączyły Ci się stacki. Czyli nie zwiększasz szans na wygranie tylko zmniejszasz o połowę ilość BI za wygraną.
    • profek20
      profek20
      Brąz
      na forum od: 01.05.2009 Posty: 821
      I to jest właśnie zastanawiajace. Również stwierdzilłem ze jest to mało opłacalne ale wiekszosc regów czy jak to mowia gówno regów wpisuja sie z dwoma stackami :rage:
    • stekubuk
      stekubuk
      Brąz
      na forum od: 29.04.2012 Posty: 2 443
      Jak ktoś by miał mnóstwo samozaparcia i czasu to na Rushu 1$ można kręcić spoko profit, a akcje jakie potrafią dawać gracze tam gracze to jest bajka. Sam już nie gram tego, ale życzę wytrwałości i na pewno się uda :fdrink
    • profek20
      profek20
      Brąz
      na forum od: 01.05.2009 Posty: 821
      Zastanawiam sie czy jest w ogole sens podbijac AQ z UTG we wczesnym stadium turnieju bo czesto ktos wsuwa all ina i jest problem czy callowac.

I tak czesto callowalem bo fishe i tak potrafia czesto z gorszym kickerem wsunac stacka albo flipowac z niska para. Chyba lepiej foldowac i nic niegrac z utg oprocz QQ+ , AK :rage:

Ciekawe jakie moga byc na tym najwieksze swingi...