[inne] FPDB używa ktoś ?

• 5 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj amoratank,

Było już kilka tematów na forum, np tu freepokerdb.

Niestety ja i z tego co wiem inni moderatorzy nie korzystają z tego programu, nie jestem więc w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania.

Jest to program darmowy więc nic nie stoi na przeszkodzie aby go przetestować :f_thumbsup:

Pozdrawiam.
    • amoratank
      amoratank
      Brąz
      na forum od: 10.05.2013 Posty: 1 003
      Tak widziałem testuje, poradziłem sobie jako tako z hudem. Tylko mnie zastanawia czy jest możliwość konwertowania rąk i wstawiania ich do oceny rozdań. Bo poza sidekickiem chyba nic takiego nie ma darmowego ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Na co dzień korzystam z PT4. Zainstalowałem jednak fpdb, jednak znalazłem tylko opcję do wstawiania nieskonwertowanych rozdań. Dlaczego nie chcesz korzystać z SideKicka?

Mi się nie udało uruchomić HUDa na PKR :facepalm:

Pozdrawiam.
    • amoratank
      amoratank
      Brąz
      na forum od: 10.05.2013 Posty: 1 003
      Ponieważ gram na FTP ( choć może się przeniosę na starsy ). Co do Sidekicka jak wstawię rozdanie do oceny to trener mało co powie nie znając statystyk przeciwnika z HUD ?
      Próbowałem sidekick uruchomić ale po weryfikacji aplikacji dostaje komuniakt że nie można otworzyć progamu i żebym skontaktował się wydawcą. Pamiętam że kiedyś sidekick
      bezproblemowo działał.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Rozdania możesz wstawić do konwertera online: Forum oceny rozdań - wszystko, co musisz wiedzieć.

Następnie po skonwertowaniu wstaw je na forum, statystyki przepisz z fpdb.

Jednak polecam odłożyć trochę $$ na zakup HM/PT z tego co zauważyłem różnica w oprogramowaniu jest ogromna.