Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

130k hands w sierpniu

• Spiderro
      Spiderro
      Złoto
      na forum od: 23.12.2011 Posty: 738
      Lipcowy challenge się nie powiódł ze względu na różne rzeczy, ale w sierpniu musi się udać, mimo że chcę rozegrać jeszcze więcej rąk. Trochę sick te 130k, bo ja nigdy nie rozegrałem w miesiącu więcej niż 50-60k, no ale impossible is nothing. :challenge

Challenge obejmuje rozegranie:

:spade: 50k hands na NL16 SH (Poker Stars)
      :spade: 30k hands na NL10/20 SH (Poker Heaven)
      :spade: 30k hands na NL5 SH zoom (Poker Stars)
      :spade: 20k hands na NL10 SH (Poker Stars)

Najważniejsze są pierwsze dwa podpunkty, ale resztę również postaram się zrobić.

Dlaczego taki mix?

NL16 SH na Starsach i NL10/20 SH na PH to limity, które aktualnie regularnie gram. Natomiast na NL16 jest dużo mniej stolików niż na NL10 czy NL25 i dlatego czasami jak będą słabe stoliki albo będę miał tam gorszy okres to załączę NL10. Co do zooma to ogólnie preferuję normalne stoliki, ale czasami jakbym był zmęczony albo miał niedużo czasu (np. przed wyjściem gdzieś) to zoom jest w sam raz, a NL5 dlatego, że ostra fiszarnia i można sobie poklikać dla relaksu. A NL10 na szybkich stołach jakoś specjalnie mi nie szło.

Profit? - 7,5bb/100 na każdym z tych limitów będzie dla mnie satysfakcjonujące, aczkolwiek na NL5 zoom liczę na trochę więcej.

Aktualizacje? - co kilka dni.

Pozdro i jadymy z tym koksem!
  • 1 odpowiedź
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Brąz
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Czytając początek wpisu zastanawiałem się, z czego wynika taki dziwny mix, ale moje ewentualne pytanie ubiegłeś dalszymi wyjaśnieniami :s_thumbsup:

Jak często masz zamiar wstawiać aktualizacje?

Życzę powodzenia.