[PT4] Cbety IP/OOP

• Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      na forum od: 13.07.2010 Posty: 2 253
      Cześć, to znowu ja.
      Kończę pop up z cbetami i chciałem sobie podzielić cbety IP/OOP. Jednak mam tylko fold to cbet IP i OOP, do tego tylko w zwykłych, non 3b potach. To chyba jakieś robione przez kogoś staty są w ogóle, bo są na niebiesko na liście.
      Jak zrobić takie staty dla cbet F T R IP/OOP i dla osobno single raised i 3b pots?
      Jak widać brakuje też sporo stat dla 3b pul, ale są tylko dla single raised pots... wtf?
      Pozdro

e/ znalazłem to z IP/OOP, ale nadal brak mi np. check-fold w 3b pulach, check call i chR to samo.

Tak to wygląda na razie:
  • 2 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Hej,

Kontaktowałeś się z boxer82?

A pisałem żeby sprawdzić statystyki zawierające słowo "float", powinny być dobre, sprawdź ich definicje.

x/f in 3bet+ Pot nie została chyba dodana: Fold to F FLOAT BET IN 3BET POT.

Pozdrawiam.
    • Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      na forum od: 13.07.2010 Posty: 2 253
      Tak, pisałeś i już to zrobiłem.
      Myślałem żeby dorzucić niektóe osobno do 3b pul, ale tak jak pisał Moderator w wątku PT4, niektóre sytuacje są tak rzadkie, że musiałbym mieć xx k hands na kogoś, żeby coś tam mieć. nawet w tych pop upach w HM2 nie ma takich rozszerzeń, więc po co to tam wpychać.
      Dzięki za pomoc, oto ostateczna wersja, myślę że wygląda ok + użyteczność na pewno spora.