Road to 1k - challenge

• ronin886
      ronin886
      Brąz
      na forum od: 16.01.2012 Posty: 20
      Szanowni szarki :s_ugly: , Szanowni fisze :f_ugly: ,

Challenge time! Jako że jestem leszczem w grze w pokera i za każdym razem gdy mój bankroll nabierał wartości poprzez wiele dni ciężkiej gry to i tak ułańska fantazja kazała mi wejść na stawki które czyściły mnie podczas jednej sesji :facepalm: . Jednak co nas nie zabije to nas wzmocni. By uniknąć takich sytuacji w przyszłości postanowiłem umieszczać swoje wyniki na forum, by w razie czego wystawić się na publiczne wyśmianie :) może w końcu to mnie zmobilizuje do gry wg swojej strategii, a wygląda ona następująco:

Challenge będzie trwał 3 miesiące (do końca października)
      Startujemy od 100$ i miejmy nadzieje że dojdziemy do 1000$
      Gra cash na stawkach TYLKO do NL10
      Na Turnieje oraz S&G przeznaczam max 1/100 bankrolla.
      W każdym miesiącu osiągnąć SILVERSTAR
      W ostatnim miesiącu osiągnąć GOLDSTAR
      Na koniec uzbierać 6250 FPP i wymienić je na 75$ (w tej chwili mam 1700FPP)
      Na koniec uzbierać 5000VPP i (na dziś mam 1670VPP) wykupić VPP Stellar Reward. Jako że już dwa razy wykupiłem to zostało mi jeszcze 2250 - 10$, 3000 - 10$, 4000 - 10$ 5000 - 50$

Zaczynam już od dzisiaj i jeszcze wieczorem podam wynik pierwszej sesji.

pozdrawiam

P.S.

Żeby nie było że moja wiedza merytoryczna jest tak niska to zapodam doskonały film kouczingowy który pomógł mi grać lepiej :D

• 8 odpowiedzi
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Życzę powodzenia! Też od sierpnia planuję jakiś długoterminowy czelendż, który mnie będzie motywował do solidnej pracy, chociaż póki co zapału nie tracę, a mindset nie pozwala na głupoty, ale czelendż to czelendż, jak się uda to ma się poczucie spełnienia. Także jeszcze raz GL! :f_thumbsup:
    • ronin886
      ronin886
      Brąz
      Dobra! Kończymy dzisiejszy dzień. Wariancja jest nieubłagana ale ważne że na plus. W sumie dzisiaj gra jedynie na ZOOM NL10. Wyniki poniżej:

Było 100$, doszło +13,73$ i mamy 113,73$/1000$
      FPP było 1700, doszło 62 i mamy 1762/6250
      VPP było 1670, doszło 43 i mamy 1713/5000

Od jutra nowy miesiąc i na nowo zbieram punkty do programu VIP, wg planu powinienem zebrać 500 by utrzymać SILVERSTAR. Ogólnie w tym miesiącu uzbierałem 770VPP wiec cały sierpień na srebrno (no chyba że będę szalał na NL10 i dobije do złota :) )

A na dobranoc krótka historia z Krakowa

• dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      Jeśli dobrze rozumiem, to będziesz grał nl10 zoom i normalne stoliki plus SnG? Skąd taki mix? Jakiś sentyment do turniejów?
    • CleanForce
      CleanForce
      Brąz
      na forum od: 27.11.2012 Posty: 1 035
      siemka ;)

gl w challengu :D

sam mam podobny ;) tylko na samym zoomie i w krótszym okresie (1miesiac) ;)

BD odwiedzał. ;) GL :fdrink
    • ronin886
      ronin886
      Brąz
      Napisane przez dohpaZ
      Jeśli dobrze rozumiem, to będziesz grał nl10 zoom i normalne stoliki plus SnG? Skąd taki mix? Jakiś sentyment do turniejów?
      Zdecydowałem się na challenge w sumie by sie zdyscyplinować i nie wchodzić przez dłuższy czas na zbyt duże stawki. Bywały chwile że ciułałem na nl10 przez miesiąc by w chwili słabości wleźć na nl100 i przewalić wszystko w godzinę. Nie może sie to powtórzyć. Nawet jak dopadnie mnie tilt to zawsze zostanie kasy żeby ochłonąć i następnego dnia zacząć gre co prawda z mniejszym bankrollem, ale zawsze bez koniecznosci wpłacania.

Jeśli chodzi o mix gier to gra na zoom pozwala mi na nastukanie punktów VPP lecz w sumie chciałbym odejść od tej formy gry. Wole turnieje i s&g, jakos stoliki finałowe zawsze dawały mi więcej frajdy. Na zoom wariancja przyprawia mnie czasem o zawrót głowy. Zdaza się ze podczas sesji potrafie uszczuplić bankroll o połowę by na koniec sesji wyjść na plus i oczywiście odwrotnie. Wynika to z moich błędów. Chyba za często chce byc w grze i widziec flopa.
    • ronin886
      ronin886
      Brąz
      No i dałem dupska po całości. Dzień sie zaczął całkiem przyjemnie i nabudowałem się do 130$ i potem nadeszła seria zdarzeń. Łamało mi wszysto, asy padały pod setami, sety pod kolorami itd itp. W sumie mój bankroll zmniejszył się o połowę.

Było 113,73$, minus -61,69$ i mamy 52,04$/1000$
      FPP było 1762, doszło 259 i mamy 2021/6250
      VPP było 1713, doszło 173 i mamy 1886/5000$

Plan jest taki:
      Koniec z zoomem do czasu odzyskania bazowej kwoty 100$. Przenoszę się na S&G 0,5$.

No nie moge.... jaki leszcz....

P.S.

Co robicie w sytuacji utraty części bankrolla. Na jaką stratę pozwalacie sobie podczas jednej sesji?
    • dohpaZ
      dohpaZ
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 30.06.2008 Posty: 24 126
      No to nas nie pocieszyłeś swoimi wynikami :(
    • CleanForce
      CleanForce
      Brąz
      na forum od: 27.11.2012 Posty: 1 035
      smutno mi sie to czyta... :f_frown:

Ja wczoraj mialem - same story... z 100$ spadek do 48$ :P

Jak Ci idzie SnG ;>

Kiedy wracasz do challengu?

P.S.

Co robicie w sytuacji utraty części bankrolla. Na jaką stratę pozwalacie sobie podczas jednej sesji?

hmm... Analiza, watpliwosci, smutek no i głownie... wk***nie :facepalm: (ostatnio moja myszka nie wytrzymała :P :f_rolleyes: )

ja powinienem stopowac przy stracie 3bi ale jak na swingi zooma to za malo. Mysle, ze strata ok 5bi na zoomie to takie optimum to stop session.