[TN] programy do multitablingu

• AliAli
      AliAli
      Brąz
      na forum od: 18.01.2008 Posty: 1 345
      siema

potrzebuje porady dotyczacej nabycia programu ulatwiajacego multitablowanie, jest table ninja 2, jest jakis table manager czy jakos tak ale brdziej interesuja mnie Wasze opinie :P

chcialbym grac plo200-400 na starsach i party jednoczesnie a program mialby odpowiadac za waiting listy (to tak ogolnie, nie znam mozliwosci tych programow wiec jakby ktos mogl cos napisac byloby fajnie bo na stronie table ninja nic tak naprawde odkrywczego nei ma tylko jakies tanie zwroty ze mozna wpierdolic all ina z predkoscia ninja... :P )
  • 2 odpowiedzi
    • whiler
      whiler
      Brąz
      na forum od: 27.08.2009 Posty: 2 351
      ja ostatnio używam wbudowanego w hm2 table scannera 2, elegancko skanuje stoliki, robi listę najlepszych na podstawie naszej bazy rąk (znajduje fishy) i poprzez zaznaczenie stolika i wcisnięcie 'join' dodaje mi go do wait listy albo siadam na stole jak jest wolne krzesełko ;)
    • insanepro
      insanepro
      Brąz
      na forum od: 20.04.2011 Posty: 2 697
      By obsługiwało 2 softy to tylko tn2, które ma od cholery bugów i non stop coś się w tym pieprzy.;p
      A co do szukania fishy chyba najlepszy i zarazem najpopularniejszy Table Scan Turbo.