Pardu z jeffem

• jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      na forum od: 26.02.2010 Posty: 2 312
      Poki co zagrana turbinka (AQ <77). Wczoraj mialem deepa w team evencie, wiec nic nie zagralem, dzien wczesniej nie zdazylem na turbinke.
  • 8 odpowiedzi
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Przepraszam panowie za kiepski railing, ale wiecie jak to jest gdy czlowiek rozrywkowy, poznaje milion osob, a i ekipa wlasna zacna ;)

Na razie zagrane: turbinka, deep turbo, 1a i 1b main eventu (odejme od zwrotow- mam nadzieje, ze Weekerman sie nie obrazisz, bo skonsultowalem to tylko z Lukichem). Deep turbo bez wiekszej historii choc gralo sie niezle i dosc dlugo sie utrzymalem. W 1a main eventu mialem mega bezkarcie- nie bylo opcji, zeby na shorcie wykonac jakikolwiek push- w koncu na 7bb odpadlem kj <at. W 1b gralo sie juz lepiej- nabudowalem sie w pewnym momencie do 25k. Potem lekko spadlem i dostalem spota, w ktorym urypalem zacna czesc stacka. Dziad open- ja call na co z Q8s, pan z brzuszkiem wygladajacy jeszcze wtedy na ogara call. Flop 864- oni check, ja bet i 2 calle. Turn J otwierajacy mi fd- oni check, ja barrel i call tylko od bb. River 2 i 2 checki, po czym pan pokazuje 42o... Wp :rolleyes: Potem spadlem w granice 10bb, ale wygralem 2 flipy i mialem 35k okolo. Niestety Grinder otworzyl z utg, ja 3betnalem QQ z bb, on clickbacknal, ja wsunalem i call od AA, pozdr. Bez ucieczki, a szkoda, bo mialem mega dobry stol.
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      na forum od: 30.04.2009 Posty: 1 011
      Daj znać tutaj jak to bd wyglądało po 6maxie, bo widzę, że ładny deepek jest, a ja już wróciłem do domu :fdrink
    • Weekerman
      Weekerman
      Brąz
      na forum od: 29.11.2012 Posty: 289
      +
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Niestety 3ci :( Mimo wygranej sporej ilosci zetonow bez showdownu niestety urypalem kilka flipow i nic wiecej nie dalem rady zrobic :( Po odliczeniu tipa wyszlo 59k+ i bodajze 8k z bounty, jeszcze dokladnie poinformuje.
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Bounty bylo 10 jednak albo przynajmniej dostalem 10k, bo wydawalo mi sie, ze mialem 8, ale w kazdym razie 10k dostalem z kasy ;) Po przemysleniu mozliwe, bo na FT wywalilem 2 Polakow.

Za 3cie 60400 -1200 tipa = 59200

Mam nadzieje, ze nie bedziecie mi mieli za zle tego tipka ;)
    • lukich1908
      lukich1908
      Brąz
      na forum od: 30.04.2009 Posty: 1 011
      Grasz tę fandę celebrity dzisiaj?
    • jeffreyPL1
      jeffreyPL1
      Brąz
      Nie, nie mam sily po wczoraj, jeszcze troche posiedzielismy w Afi, bo bylo swietowanie wina Rebusa i nie dalem rady sie ogarnac. Turbine bede gral. Przed nami jeszcze 4 fajne turnieje, w tym 6-max i mixed event, na ktore bardzo licze +turbinki, postaram sie cos dorzucic do winningsow.
    • Weekerman
      Weekerman
      Brąz
      na forum od: 29.11.2012 Posty: 289
      gg ziomus w 6maxie ! keep going po wiecej sianka ! widzimy sie na CPT , pozdro