[PT4] vs Hero

• Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      na forum od: 13.07.2010 Posty: 2 253
      Cześć.
      Czy w PT4 też można otrzymać takie ciekawe pop upy jak w HM2, czyli vs Hero? Np. odnośnie steali, resteali? Patrzyłem czy nie ma takich statystyk, żeby je dodać do HUDa albo zrobić własny pop up, ale nie widzę nic takiego.
  • 6 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Grigo92,

W PT4 nie ma statystyk vsHero.

Answering The Question: "does this player alter his play against me?"

Pozdrawiam.
    • Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      Bardzo dobry artykuł, dzięki :sdrink
      przy okazji dopytam, czy można gdzieś ściągnąć jakieś ciekawe, bardziej rozbudowane definicje notatek do tego NoteTracker? Aktualnie korzystam z tych podstawowych, ale jeśli byłyby jakieś ciekawsze to może bym się skusił.
      Dodatkowo, czy są gdzieś opisane definicje tych notatek? Bo niektóre chyba nie do końca są dla mnie zrozumiałe, jak np.
      [F] Raised Flop Cbet w/Overpair or less & no draw (1)
      -raisował cbeta z overparą lub gorzej? Tj. mógł mieć TP, 2nd pair albo A high?

[F] Donked paired flop without trips or better (1)
      - donkował sparowany board nie mając tripsa ani full house, karety? Czyli mógł tu mieć overparkę, underparkę albo A high?

[T] Played turn draw aggressively (4)
      Jakie drawy tutaj zalicza, tylko FD, OESD? Czy jakieś GS też?

Pozdro
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Szczegółowych opisów tych notatek nie widziałem. Możesz zobaczyć ich definicje Tools -> NoteTracker, w tym miejscu możesz też robić własne definicje notatek.

Dwie pierwsze definicje raczej dobrze rozszyfrowałeś.

Ostatnia definicja obejmuje FD/OESD oraz podwójne GU, zwykłe GU chyba nie są liczone.

Definicji możesz szukać na forum PT4 lub w Download Warehouse. Na forum PokerStrategy.com przeczytałem chyba wszystkie tematy dotyczące PT4 przez ostatni ~rok, jednak nikt sie do tej pory nie wymieniał definicjami notatek.
    • Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      Jeżeli sobie teraz ściągnę jakąś definicję notatki, to PT mi przefiltruje bazę i zrobi z tego notki na podstawie nowej definicji, czy dopiero ręce rozgrywane od chwili wgrania definicji będą mogły zostać tu zawarte?

e/ Trzeba przyznać, że dosyć skromne zasoby tego Magazynu ;)
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Notatki będą tworzone od momentu w którym je wgrasz. Jeśli baza nie jest duża to możesz jeszcze raz je zrobić.

Tools -> NoteTracker -> Status -> Run (ustaw tylko datę od której będą robione). Niestety notatki "robią" się wolno. Także przy bazie>30k rozdań warto zostawić komputer na noc.
    • Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      Ok, dzięki. Mam ~100k, więc pewnie zrobię jak mówisz :sdrink