[PT4] cyferki %

• Grigo92
      Grigo92
      Brąz
      na forum od: 13.07.2010 Posty: 2 253
      Na jakiej podstawie wylicza mi te %? Wiem, że to niby jest moje equity, ale jak je wylicza? Losowo vs 100% range czy jak? Jak mam ukryte karty villaina to mam 90%, ale jak je wyświtlę na tym flopie to mam 45%, czyl isięzgadza. Jednak jestem ciekaw na jakiej podstawie określa moje equity kiedy nie znamy kart przeciwnika...? Czy grając na unka liczy to vs 100% range, ale jak mamy jakieś statystyki albo notatki wygenerowane przez PT4 to zawęża ten range i liczy osobno equity?

• 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Grigo92,

Szczerze powiedziawszy nigdy się tym specjalnie nie interesowałem... Trackery pokerowe nie potrafią określać rangu gracza w danym spocie i mam nadzieję, że nigdy nie będą potrafiły.

Do tych obliczeń lepiej wykorzystać kalkulatory pokerowe np. Equilab z PokerStrategy.com lub ten wbudowany w PT4, Equilab jest dużo lepszy.

Sprawdziłem kilka rozdań z Equity Calculatorem z PT4 i wygląda na to, że jeśli nie ma podanych kart przeciwnika to przyjmowany jest 100% zakres. Lepiej więc samemu go określić i nie sugerować się % podawanymi przez trackera.

Pozdrawiam.

Edit: Jeszcze jedna kwestia mi się przypomniała. W PT4 można określać modele rangów, jednak z tego co wiem to wykorzystywane są tylko w kalkulatorze wbudowanym w PT4 -> Analiza po blindach