[HM2] Starsy sie restartuje, pytanko o rake.

• Libera
      Libera
      Trener
      Trener
      na forum od: 06.09.2007 Posty: 1 572
      Witam

Jestem po foramcie, mój problem polega na tym, że za każdym razem kiedy uruchamiam pokerstars, musze wszystko od nowa ustawiac tzn wszystkie filtry itp itd, jezyk zmieniac na angielski ale co najgorsze to zniakaja mi te kolorowe notki na graczy...

Druga sprawa to pytanko do was, czy HM2 w reportach statystyce USD Rake, liczy to ile ja tego rake wygenerowalem? I spokojnie moge sie na tym opierac jakbym chcial oszacowac ile rake zrobie w miesiacu po xxx handach zeby to sobie na vpp/fpp przeliczyc?
  • 1 odpowiedź
    • plushack
      plushack
      Brąz
      na forum od: 10.02.2009 Posty: 894
      Witaj Libera,

Co do pierwszego pytania przychodzi mi na myśl kilka rozwiązań.

• Spróbuj uruchomić PokerStars jako administrator i daj znać czy problem nadal występuje
      • Zainstaluj Klienta PokerStars w innym katalogu (najlepiej na innej partycji)
      • Zobacz czy w katalogu C:\Users\(tu nazwa użytkownika)\AppData\Local\PokerStars.EU klient generuje pliki user.ini oraz notes.(twój nick)

Wygląda na to jakbyś jako użytkownik nie miał dostępu do edycji w/w plików co jest lekko dziwne.

Daj znać czy pomogło. Co do drugiego pytania nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć, musi to zrobić ktoś kto to sprawdzał.

Pozdrawiam,
      plushack