[PT4] Wymagania sprzętowe/Licencja

• Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Hej, mam takie pytanie, bo nigdzie nie mogłem znaleźć na nie odpowiedzi. Mianowicie, jakie wymagania sprzętowe ma Poker Tracker 4? Przy większej ilości stołów mój lapek miewa problemy, więc boję się, czy jak będzie odpalony do tego PT, to czy nie zacznę mieć strasznych lagów. W końcu program non stop pobiera informację i do tego oddaje je w postaci HUD'a, a im więcej stołów tym więcej informacji, czy może został tak pięknie napisany, że nie wymaga dużej mocy obliczeniowej?

Z kolei moje drugie pytanie brzmi: Czy jak kupię PT 4 Small Stakes, to potem na wyższe limity muszę kupić kolejną licencję za $100, czy można rozszerzyć tę, którą już posiadam?
  • 6 odpowiedzi
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 303
      siema
      ale byles tu tak?
      http://www.pokertracker.com/faq/PT4

jest info o cenach
      jest info o wymaganiach sprzetowych

w kazdym razie SSD i 8GB da rade
      nie napisales co masz nie mozna Ci nic podpowiedziec ;)
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      System: Windows XP Professional
      Procesor: Intel Core2 Duo 1.8GHz
      RAM: 3GB (Z tym, że wbudowane było 1GB, po dodaniu 2GB nie widzę większej zmiany ;<)
      Z tego co widzę, to daleko mi do wymagań sprzętowych ;D

Przyznam, że FAQ nie czytałem, ale z tego względu, że zazwyczaj trzeba się przebijać przez milion obvious pytań i odpowiedzi, a z drugiej strony wymagania sprzętowy zazwyczaj są gdzieś na zewnątrz. ;p

W każdym razie dzięki! :f_thumbsup:
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 539
      Witam,

Dziękuję za pomoc thomaPL ( :sdrink )

Minimalne wymagania sprzętowe spełniasz nawet je przekraczasz.
      Ja mam t5250 (1,5Ghz), 2GB ramu i Win8, po uruchomieniu PT4 otrzymuję komunikat o niewystarczających zasobach ale wszystko działa dobrze.

Najważniejszy jest dysk twardy o którym nie wspomniałeś. Możesz wydać 10k zł na procesor/ram, albo ułamek tej kwoty na szybki dysk twardy, ja mam wolne 5400rpm ale i tak wszystko działa, gram 6-9 stołów na ipokerze/ongame.

Jeśli nie lubisz się przebijać przez FAQ, to zawsze można skorzystać z googla, pierwszy link prowadzi do wymagań sprzętowych :f_smile:

Pozdrawiam.
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Dysk: ST9160827AS, 160GB
      O ten ten: http://dyski.cdrinfo.pl/benchmark/Seagate-ST9160827AS/335.html

W google szukałem właśnie, pierwsze wyszukiwanie to strona główna poker trackera, a potem jakieś linki z innych stron o poker trackerze a dalej to coś w rodzaju "strip poker" "adult poker". ;D
      Szukałem na telefonie, ale jednak dalej nie jestem entuzjastą internetu mobilnego, więc się poddałem szybko. ;d

A na ilu grasz stołach Skibcio? Bo podejrzewam, że w takim razie im więcej stołów tym więcej procesów i większe wymagania, więc może faktycznie za minimum systemowe traktuje sprzęt, który pociągnie jakiś ostry grind na 30 stołach z HUD'em.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 539
      Napisane przez Skibcio
      gram 6-9 stołów na ipokerze/ongame..
      Rekordowo grałem na ~16 stołach, ale ja nie lubię takiego grindu.

HM2 ma większe wymagania, korzystałem trochę z triala, ale nie działał płynnie. Poprzednie wersje tych programów HM1 i PT3 lepiej sobie odpuścić...
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      Faktycznie, nie zauważyłem, że napisałeś ile grasz stołów. ;d Coś mam problem z odbieraniem bodźców, że na google nie mogę znaleźć wymagań sprzętowych i nie czytam dobrze postów. ;D

Ogólnie pocieszyłeś mnie! :f_thumbsup: Bałem się, że będę musiał grindować micro stawki/iść do pracy, żeby kupić sobie lepszy sprzęt, ale widocznie da radę na tym. W ogóle chciałem wypróbować triala, ale okazało się, że kiedyś to zrobiłem jako fish i teraz już nie mogę. ;D Pewnie nawet nie odpaliłem tego PT...