[HM2] Problem z HUDem - Holdem Manger2

• arpieta
      arpieta
      Brąz
      na forum od: 20.07.2013 Posty: 3
      Witam mam problem z HUDem w Holdem Manager2 mianowicie chodzi o to ze gram na kilku roznych komputerach (np, domowy pc, laptop, pc u dziadkow, pc w pracy :s_biggrin: ). Mianowicie po skonczeniu gry np na komputerze domowym przenosilem Folder C:\HM2Archive na pendrive i jadac do dziadkow odpalalem pc i dalem importuj w Holdem Manger. Mianowicie co sie okazalo że nie przenosi mi notatek o graczach ani kolorow jakimi je oznaczam tylko same statystytki rak!!! Czemu tak sie dzieje i jak najprosciej zrobic zeby moc wszystko przenosic. Chcialbym miec np wszystkie notatki o graczach (wiadomo notatki sa lepsze nawet niz staty i umozliwiaja lepsze rozpracowanie przeciwnika jak gra co robi z danym zakresaem rak). Chcialbym jakis najprostszy sposob na to. Mianowicie chodzi o to jak szybko przenosic statystyki graczy, oznaczenia, kolory, wraz z notakami o nich w hm2.
  • 1 odpowiedź
    • salyk
      salyk
      Brąz
      na forum od: 26.01.2009 Posty: 16 757
      Witam,

po pierwsze, co do samej synchronizacji baz danych - polecałbym używanie z HoldemManager Sync, będziesz mógł synchronizować bazy danych w chmurze.

Zajrzyj do Database>HM Sync
      Co do synchronizacji Notatek - miało to zostać dodane, aczkolwiek nie wiem, czy już jest ta funkcjonalność obsługiwana.

Innym sposobem na przenoszenie notatek z jednego komputera na drugi byłoby tworzenie backupu samych notatek po każdej sesji.

Folder, który obecnie sobie kopiujesz to nic innego niż kopie handhistory.

Pozdrawiam